Poraz Hajduka u Beočinu

BEOČIN. Cement – Hajduk 2:0 (2:0) Stadion Cementa, gledalaca 200, sudija: Popov (Zrenjanin). Strelci: Janjić u 8. i Grujić 44. minutu. Žuti kartoni: Peković (Cement), a Vukobratović, Savinović, Cvijić (Hajduk).

Očekivala se bolja igra Hajduka na gostovanju u Beočinu protiv ekipe Cementa. Međutim na terenu Beočinci koji vode grčevitu borbu za opstanak su izgarali i zaigrali agresivno od samog početka. Zato su zasluženo poveli u 8 minutu iz polukontre preko Janjića.  Svoju nadmoć su potvrdili u 44. minutu posle izvanredne akcije koju je završio Grujić. Hajduk je u drugom poluvremenu intenzivno napadao ali bez prave realizacije nije napravio ništa konkretno.

U poslednjem 30. kolu Vojvođanske lige jug Hajduk se na svom terenu sastaje sa ekipom Mladosti iz Bačkog Jarka koja takođe bije bitku za opstanak.

CEMENT: Đurikin, Peković, Vilotijević, Zelić, Mijanović (Batos), Janjić (Srdanović), Grujić (Simić), Zeljković, Popović, Vuković, N. Zeljković (Ćuk ).

HAJDUK: Trkulja, D. Simić (Martinović), Savinović, Halilović, Vukobratović, Simeunović, Sovilj, Šušak (Delić), N. Simić, Cvijanović, Antić (Trebovac), Peković (Maričić).

27apr09:0015:00Dan magarica