Sedmi uzastopni poraz LSK-a

LAĆARAK. LSK – Hajduk (B) 2:3 (1:1) Igralište LSK-a, sudija Todić (Vrdnik). Strelci: Todorović u 30. i Savić u 50. za LSK, a Kovačević u 23, Lavrek u 56. i Bajić u 84. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Bajić, Čiča (Hajduk).

Seriji poraza LSK se ne nazire kraj. Malobrojni gledaoci su se poradovali u 50 minutu posle gola Savića kojim je LSK došao u vođstvo da će LSK konačno ostvariti pobedu. Ipak se to nije desilo. Igrači Hajduka iz Beške su zaigrali veoma odlučno što je donelo rezultat. Posle jednog brzog kontranapada izjednačio je Lavrek. Pri kraju meča Bajić  koji je ušao sa klupe postavlja konačan rezultat 3:2 za goste.

LSK: Teodorvić, Savić, Šćurk, Lj. Bosančić, Todorović, M. Bosančić, Trebovac, Vukolić, Dronić, Dragišić (Radišić), Ribić.

HAJDUK: Kalajdžić, Georgijev, Lavrek, Čiča, Curaković, Vuković (Umčević), Kovačević (Bajić), Milosavljević (Popović), Panjak (Krstić), Karać, Prica (Trbović).

U pretposlednjem 33. kolu  Sremske lige LSK gostuje ekipi Ljukova.

27apr09:0015:00Dan magarica