Fudbal

Martinčani sa bodom iz Vognja

VOGANj. Sloga (V) – Borac (M) 2:2 (2:0) Igralište Sloge, sudija Belić (Irig). Strelci: Jerković u 16. i Stanić u 32. za Slogu, a Prijić u 57. i Mijatović u 66. minutu za Borac.

Dva različita poluvremena na utakmici u Vognju. U prvom su dominirali domaći igrači koji su i postigli dv gola. U drugom mnogo bolja igra gostiju iz Martinaca koji su preko Prijiča i Mijatovića izjednačili a imali su šanse i za pobedu.

SLOGA: Erceg, Milanović, Lazičić, Jovanović, Jerković, N. Marković, Stanić, Petrović, Šteković,  Jorgić (Lazić), D. Marković.

BORAC: Jandrić, Mijatović, Stajčić, Zoranović, Maricki, Bijelić, Nenadović, Adamović (Vukotić), Kljajić, Prijić, Marjanović (Lazić), Radaković.

Sledeće nedelje u pretposlednjem kolu Sremske lige Borac je domaćin lideru na tabeli ekipi Radničkog iz Šida.

27apr09:0015:00Dan magarica

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca