Katastrofa Mitrosa

Beška. Železničar – Mitros 6:2 (0:2) Stadion Hajduka, sudija O. Mitrović (Ruma). Strelci: Plećaš u 47, Sokolović u 48, Ž. Mitrović u 59. i 85, Vujasinović u 72. i Lekić u 90. (iz penala) za Železničar, Simnjanovski u 11. i Grbić u 13. minutu za Mitros.Žuti kartoni: Sokolović, Vujasinović (Železničar), Simnjanovski (Mitros).

Igrači Mitrosa neslavno su prošli na gostovanju u Beški gde su igrali sa domaćinom Železničarom iz Inđije. Utakmica je sjajno počela za goste iz Mitrovice i već u 13. minutu su vodili dva prema nula. Prvi gol je postigao Simnjanovski iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca. Nekoliko minuta kasnije i Grbić je postigao gol za dva prema nula. Od tada je igrao samo Železničar za konačnih 6:2.

Sledeće nedelje u 32. kolu Sremske fudbalske lige igrači Mitrosa na svom terenu dočekuju  veoma jaku ekipu Napretka iz Popinaca.

Železničar: Petković 6,5 (Blagojević 7), Rakar 7,5, Mrđa 7,5, Lekić 8, Plećaš 7,5, Branković 8, Ž. Mitrović 8, trkulja 6, 5 (Krunić 7), Vujasinović 7,5, Sokolović 7,5, Dimitrijević 6, 5 (Kovačević 7).

Mitros: Dudić 6, Smiljanić 6 (Đilas), Trubić 6, Milošević 6, Grbić 7, Simnjanovski 7, Borovac 6, Cvijanović 6, Janković 6, Babić 6, Santovac 6 (Lukić).

27apr09:0015:00Dan magarica