Izbori

Obaveštenje Gradske izborne komisije

Sremska Mitrovica – Izborna komisija grada Sremska Mitrovica, obaveštava javnos tda je na sednici održanoj dana 07. Juna 2020. godine, u 11:00 časova, donela rešenje o proglašenju izborne liste broj 8 pod nazivom NOVI TIM ZA MITROVICU, koju je podnela Grupa građana „NOVI TIM ZA MITROVICU“ i rešenje o proglašenju izborne liste broj 9 pod nazivom METLA 2020, koju je podnela KOALICIJA METLA 2020, radi učešća na izborima za izbor odbornika u Skupštinu grada Sremska Mitrovica raspisanim za dan 21. Jun 2020. godine.

U Sremskoj Mitrovici,

Dana: 07. Juna 2020.g.

Predsednik Izborne Komisije

Grada Sremska Mitrovica

Milutin Sretenović

IZBORNA LISTA

REDNI BROJ 8.

NOVI TIM ZA MITROVICU

            Broj kandidata: 21

            Kandidati na Izbornoj listi su:

  1. Bogićević Zoran, godina rođenja: 1976., advokat, Sremska Mitrovica
  2. Bradić Jelena, godina rođenja: 1991., diplomirani pravnik, Sremska Mitrovica
  3. Božić Bojan, godina rođenja: 1980., finansijski menadžer, Sremska Mitrovica
  4. Galetić Damir, godina rođenja: 1995., tehničar za finalnu obradu drveta, Sremska Mitrovica
  5. Mišurić Ivana, godina rođenja: 1981., ženski frizer, Grgurevci
  6. Savko Dragan, godina rođenja: 1983., trgovac, Sremska Mitrovica
  7. Sekereš Stevan, godina rođenja: 1971., master inženjer menadžmenta, Sremska Mitrovica
  8. Vučenović Marija, godina rođenja: 1993., profesionalni sportista, Sremska Mitrovica
  9. Ivanov Branislav, godina rođenja: 1980., elektrotehničar automatike, Laćarak
  10. Barčić Zorica, godina rođenja: 1957., diplomirani pravnik, Salaš Noćajski
  11. Atanasovski Bojan, godina rođenja: 1990., višestrukovni ekonomista, Sremska Mitrovica
  12. Turudić Nemanja, godina rođenja: 1996., elektrotehničar računara, Ravnje
  13. Atanasković Dejana, godina rođenja: 1994., strukovni poslovni informatičar, Sremska Mitrovica
  14. Kojić Vladimir, godina rođenja: 1995., elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje, Laćarak
  15. Kuzminac Dajana, godina rođenja: 1969., upravno-pravni referent, Laćarak
  16. Barbenik Goran, godina rođenja: 1974., zavarivač, Stara Bingula
  17. Pantelić Dušan, godina rođenja: 1990., mehaničar privredne mehanizacije, Jarak
  18. Ješić Marijana, godina rođenja: 1964., profesor razredne nastave, Sremska Mitrovica
  19. Vitorović Aleksandar, godina rođenja: 1987., vaspitač specijalista za decu ometenu u razvoju, Sremska Mitrovica
  20. Božić Marica, godina rođenja: 1983., ekonomski tehničar, Sremska Mitrovica
  21. Piromanski Jelena, godina rođenja: 1987., šumarski tehničar, Sremska Mitrovica

IZBORNA LISTA

REDNI BROJ 9.

METLA 2020

            Broj kandidata: 21

            Kandidati na Izbornoj listi su:

  1. Pavlović Mitar, godina rođenja: 1961., doktor medicine spec., Sremska Mitrovica
  2. Milošević Dragan, godina rođenja: 1976., mašinski tehničar, Sremska Mitrovica
  3. Milovančević Zlatan, godina rođenja: 1955., penzioner, Zasavica 2
  4. Marković Mirjana, godina rođenja: 1965., profesor istorije, Sremska Mitrovica
  5. Nikolić Dragica, godina rođenja: 1959., tekstilni tehničar, Zasavica 2
  6. Ilić Mikica, godina rođenja: 1972., dipl. pravnik, Sremska Mitrovica
  7. Alkazović Ismeta, godina rođenja: 1985., domaćica, Sremska Mitrovica
  8. Turudić Vlada, godina rođenja: 1972., prehrembeni tehničar, Radenković
  9. Pejaković Dajana, godina rođenja: 2000., ekonomski tehničar, Sremska Mitrovica
  10. Pavlović Slavko, godina rođenja: 1940., dipl. ekonomista, Laćarak
  11. Radojević Borislav, godina rođenja: 1951., penzioner, Laćarak
  12. Dikić Zorica, godina rođenja: 1983., privatni preduzetnik, Jarak
  13. Avakumović Nikola, godina rođenja: 1975.,  akademski slikar, Sremska Mitrovica
  14. Pavlović Gordana, godina rođenja: 1972., VSMS spec. zdrav. int. nege, Sremska Mitrovica
  15. Mitrić Saša, godina rođenja: 1960., radnik, Sremska Mitrovica
  16. Barić Ratko, godina rođenja: 1958., turistički tehničar, Laćarak
  17. Milić Snežana, godina rođenja: 1967., radnik, Sremska Mitrovica
  18. Trajković Vladimir, godina rođenja: 1976., TT monter, Sremska Mitrovica
  19. Zoranović Zlatica, godina rođenja: 1950., penzioner, Sremska Mitrovica
  20. Milošević Duško, godina rođenja: 1960., hemijski tehnolog, Sremska Mitrovica
  21. Jeremić Dragana, godina rođenja: 1996., frizer, Sremska Mitrovica

Najava događaja

18sepCelodnevni dogadjaj10oktIzložba Sunčani časovnici Vojvodine

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117.2431117.5959117.9487