Rukomet

Pobeda rukometašica Crvene Zvezde u Mitrovici

Sremska Mitrovica 16. Oktobar. Četvrto kolo Super B ženske rukometne lige Srbije ŽRK „Srem” – ŽRK „Crvena Zvezda” /Beograd/ 31:35 /16:18/ Sudije: Crnjanski Vojislav i Bubanja Nikodin iz Bačke Palanke. Delegat Jevremov Stevica iz Kikinde. Neverovatno brza igra obe ekipe obeležila je ovu utakmicu.

U prvom poluvremenu u prvih desetak minuta izjednačena igra a onda je ekipa Zvezde igrala mnogo efikasnije u napadu i poveli su sa nekoliko golova rezlike.

Sremice su tek pred kraj poluvremena krenule sa daleko boljom igrom pa su se po postignutim golovima približile gošćama.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je uspela da izjednači rezultat ali su onda opet krenule sa greškama u napadu što su Zvezdine igračice kažnjavale u kontranapadima i privele utakmicu do kraja u svoju korist.

Srem je igrao u sastavu: Špoljarić Milica, Špoljarić Marina, Crnobrnja Sara, Mitrić Marija-2, Đorović Dunja, Šerfezi Marija-3, Mijailović Andrea-1, Skendžić Maja-1, Đulinac Vanja-2, Vasiljević Jana-1, Blažić Jovana-6, Dragović Nataša-1, Drakula Anastasija, Bulatović Nikolina-9, Petrović Dragana-1, Radulović Nataša-4.

Treneri – Drča Dušan i Saša Kojović

Crvena Zvezda u sastavu: Ninković (Živković) Jelena, Milojević Olga, Momčilović Jana-9, Boner Andrea-6, Đurković Tamara-2, Đorđević Vanja-8, Krća Ivana-2, Jelić Tamara, Tasić Marija, Cvijanović Kristina-5, Krća Aleksandra, Knežević Danka, Savić Mina, Vidić Nikolina, Kostrešević Jelena, Andrić Iva-3.