Rukomet

Pobeda rukometašica Srema koja ih i dalje drži u trci za Super A ligu

Sremska Mitrovica  3. april Sedamnaesto kolo Supe B ženske rukometne lige Srbije. ŽRK „Srem” – ŽRK „Halas Jožef” (Ada) 24:15 (12:8). Sudije: Tarajić Davor i Andonovski Vladan iz Pančeva. Kontrolor Sekulić Milivoj iz Pančeva.

Prvo poluvreme igrala se tvrda igra u odbrani i jedne i druge ekipe što pokazuje i mali broj postignutih pogodaka.

U drugom poluvremenu fizički spremnije domaće igračice brzim kontranapadima preko Nataše Ćetković i Nikoline Bulatović „razbijaju“ odbranu gostujuće ekipe i povećavaju prednost u golovima tako da pobeda Srema ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Ovom pobedom Srem i dalje deli drugo mesto na tabeli sa ekipom iz Pančeva i u stopu prate vodeću Kikindu.

Srem je igrao u sastavu: Petrović Dragana, Ćetković Nataša-5, Šerfezi Marija, Klenkovski Anja-2, Knežev Iva, Radulović Nataša-4, Mijailović Andrea-1, Blažić Jovana-3, Đulilnac Vanja, Miljković Mila, Stević Milica-4, Bulatović Nikolina-5, Guteša Anja, Ožegović Anđela i Vasiljević Jana.

Treneri – Kojović Saša i Drča Dušan

Ekipa Halas Jožef igrala je u sastavu: Zombori Diana, Mrkšić Jovana-1, Siđi Čenge-3, Fajka Eva-1, Onjecki Žanet-4, Ardala Jelena, Kiralj Agneš, Mrakić Irina, Vučetić Bojana, Vančik Petra-2, Telečki Milica-1, Stevanović Una, Aksin Kristina-1, Trifunović Anja-2.