Rukomet

Pobeda rukometaša Srema za vrh tabele

Sremska Mitrovica. 31. oktobar. RK „Putinci“ (Putinci) – RK „Srem SM“ (Sremska Mitrovica) 27:29  (12:13). Šesto kolo Treće rukometne lige Vojvodine – Zapad. Sudije: Despotović Dejan iz Vrbasa i Đorović Aleksandar iz Savinog sela. Delegat, Miljanić Nikola iz Vrbasa.

Ekipa iz Putinaca bila je domaćin na ovom meču u hali „Pinki“. Susret dve ekipe koje su pretedenti za prvo mesto na tabeli i plasman u viši rang takmičenja.

Vrlo tvrda utakmica ali fer i korektna obzirom da se igrači obe ekipe dobro poznaju i prijatelji su i van sportskog terena. Vodila se rezultatski izjednačena igra do poslednjeg minuta meča.

U poslednjoj minuti igrači Srema postigli su dva gola koja su im donela pobedu na ovoj utakamici.

RK Putinci su igrali u sastavu: Cvijić Draško, Pejaković Petar-4, Radosav Aleksandar-5, Vuletić Milan, Šišarica Mladen-3, Drakulić Stefan, Karan Lazar-5, Ćirić Vladimir-2, Ćulibrk Bojan, Dimitrijević Vojislav, Đokić Strahinja-6, Bubalo Zoran-2, Bukovac Branislav.

Trener – Kovačević Tamara.

Srem SM je igrao u sastavu:  Ninković Marko, Vukelić Momčilo-3, Blagojević Uroš, Bosančić Nikola, Pejić Ognjen-1, Dragojlović Uroš-3, Nikolovski Stefan-12, Rajšić Predrag-1, Krstić Milan-4, Tanacković Stanko, Popović Nikola-2, Kričko Predrag, Bakša Vladimir-3, Barać Viktor, Kozeljac Dejan.