Odbojka

Odbojkašice Srema donele bodove iz Zemuna

Subota, 26. novembar 2022, OK AS – GŽOK SREM 1: 3 (14:25. 22:25, 25:21, 13: 25) 74 : 96; SRC Pinki Zemun gledalaca 150; Sudije: Papović Dragan – Milošević Milan.

Odlična igra Sremovih odbojkašica u Zemunu. Posle nekoliko poraza u mečevima sa najboljim ekipa Srbije Sremice su tražile priliku da osvoje nove bodove u Zemunu u meču sa ekipom AS-a iz Batajnice. Od samog početka meča Srem je dominirao. Naročito je dobro počela meč Dunja Grabić koja se istakla visokim nivoom prijema i odličnim napadačkim akcijama.

Drugi set je doneo ujednačeniju igru  a zasluženo je pripao Sremu. Opuštanje igračica Srema se osvetilo u trećem setu  u kome su Sremice više pobedile sebe nego što su ga devojke iz Batajnice dobile.

U poslednjem setu Srem ne počinje dobro ali preokreće vođstvo As-a od 7:3 na 8:10 a na kraju seta osvaja osam uzastopnih poena za konačnu pobedu. Ova igra Sremica ohrabruje pred nekoliko važnih utakmica a prva je već u subotu protiv ekipe Parizana.

U Sremovoj ekipi odlično su odigrale ključne igračice Grabić, Mihajlović i Živanović a solidan je bio čitav tim što samo može ohrabriti trenera Kaprica i čitavu ekipu.

OK AS: Arsić, Vasiljević, Mijačević, Miloradović, Lihtler, Skorupan, Stanković, Nikolić, Jovanović, Četnik, Pavlašević, Janjić, Savković, Simeunović, trener Aleksandar Đogatović

GŽOK Srem: Mihajlović A, Grabić, Gaćeša, Šarić, Tadić, Dapčević, Jovanović, Stevanović, Egić, Stanković, Drašković, Antić, Živojinović, trener Nikola Kapric

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema