Odbojka

Srem 2 pobedio u Pančevu

Pančevo, Odbojka 013 – Srem 2 0:3 (19:25, 19:25, 16:25) 54:75 OŠ J.J. Zmaj, subota, 10. april 2021; sudije Čodanović i Zeljug, delegat Janjević.

Odbojkašice druge ekipe GŽOK Srem  ostvarile su u Pančevu pobedom nad ekipom Odbojka 013. Ovom pobedom ekipa je zauzela drugo mesto u takmičenju Druge republičke lige sever. Mlada ekipa Srema tako je ostvarila izuzetan uspeh kada znamo da je reč uglavnom o igračicama koje uz nekoliko izuzetaka tek ove godine pune petnaest godina.

Nosioci igre u ovoj sezoni bile su pionirske reprezentativke Srbije Ana Mihajlović, Mina Stanojević i Jovana Antić uz nekoliko takođe veoma talentovanih igračica pred kojima je izvesno sjajna odbojkaška budućnost. Trener Druge ekipe Srema Nikola Kapric svakako može da se ponosi uspehom ove ekipe. Nekoliko igračica će sigurno u narednom razdoblju postati standardne članice prvog tima.

U sledećem kolu Srem je domaćin ekipi Futog vesta iz Futoga.

Srem 2: Mihajlović, Antić, Škorić, Ubavić N, Sučević, Vasilić, Ivković, Vojisavljević, Miladinović, Burkuš (l), Stanković (l), Stanojević,  trener Kapric Nikola, pomoćni trener Čutović Katarina

Druga Republička liga „SEVER” – seniorke

1NS VOLEJ TIM1918156131655134953
2SREM 21816250181571125943
3ODBOJKA 0131914544251577147340
4SLAVIJA1912743301635154236
5FUTOG VEST1811741251512129834
6FUTOG1910940341583154933
7ŠTRAND VOLEJ1981133411563163225
8VOLEJSTARS178930361376144722
9STAR1951426501512171316
10LAVOVI 071841421471345154012
11PARTIZAN1931618491296161010
12BAGLjAŠ 023182161549127614899

Najava događaja

13julCelodnevni dogadjaj13avgLetnje kreativne radionice

06avg(avg 6)00:0030(avg 30)00:00Leto u Muzeju Srema

06avgCelodnevni dogadjaj08Porodična savska regata Mitrovica – Šabac

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117.2100117.5627117.9154