Odbojka

Mlade odbojkašice Srema ubedljive protiv Partizana iz Sremskih Karlovaca

Sremska Mitrovica. Sportska hala Mitrovačke gimnazije, Srem 2 – Partizan (S. Karlovci) 3:0 (25:11, 25:21, 25:18) 75:50; sudije Has i Đurđević, zapisničar Radojčić, delegat Kovačić.

Odbojkašice druge ekipe Srema postigle su pobedu u meču šestog kola Druge lige Srbije protiv ekipe Partizana iz Sremskih Karlovaca.  Bila je to peta pobeda u ovogodišnjoj sezoni koja je ovu mladu ekipu učvrstila na trećem mestu. Igraćice domaće ekipe dominirale su u sva tri seta. Izuzimajući malo opuštanje u drugom setu ekipa trenera Kaprica je delovala kao mašina koja protivniku nije dala ni najmanju priliku a kažnjavala je svaku njegovu grešku. Trener Kapric je meč otvorio u odsustvu iskusnih srednjaka Škorić i Vukajlović sa tenutno najjačom postavom Mihajlović, Stanojević, Ubavić, Pantelić, Antić i Smiljanić koja je odmah ostvarila veliku razliku. U trećem setu svoju šansu su iskoristile Vojisavljević i Sučević.

Sledećeg vikenda Srem u Novom Sadu gostuje ekipi Slavije.

GŽOK Srem 2: Mihajlović, Sučević, Ubavić, Stanojević, Vasilić, Antić, Vojisavljević, Smiljanić, Pantelić, Burkuš (l) trener Nikola Kapric

Parizan (S. Karlovci): Jakšić, Mikić, Šarac, Gavrić, Bosančić, Eljšan – Josić, Ateljević, Stojkov, Brzanović trener Pajkić