Odbojka

Odbojkašice Srema 2 u uzbudljivom meču bolje od novosadskog Stara

Sremska Mitrovica. Sportska hala Mitrovačke gimnazije, 10. oktobar 2020; GŽOK SREM 2 – ŽOK STAR  3:2 (21:25, 25:22, 23:25, 25:14, 16:14) 110:100; sudije Has i Lazić, zapisničar Radojičić, delegat Kovačić, utakmica bez gledalaca.

Meč drugog kola Druge lige sever u kome su se susrele odbojkašice mlađe ekipe GŽOK Srema i  novosadskog Stara obilovao je neizvesnošću već od samog početka. Obe ekipe su nervozno ušle u  meč što je dovelo do niza neiznuđenih grešaka pogotovo na servisu. U takvoj igri su protekla prva tri seta koja su bila potpuno neizvesna do samog kraja a dobijala ih je srećnija ekipa. U četvrtom setu igračice Srema su pružile sjajnu igru napravivši posle servisa Stanojević i Škorić veliku razliku. U petom setu je meč bio veoma neizvestan ali su mitrovčanke pri rezultatu 9:8 za gošće preokrenule na 13:9 posle servisa Ane Mihajlović. Gošće su pristigle do 14:14 posle dve neiskorišćene meč lopte domaćih da bi na kraju ipak nešto bolji domaći tim ostvario pobedu 16:14 za konačnih 3:2

GŽOK SREM 2: Mihajlović, Sučević, Ubavić, Stanojević, Vasilić, Pantelić, Vojisavljević, Smiljanić, Škorić, Burkuš (libero), trener Nikola Kapric

ŽOK Star: Koprivica, Perić, Mikanović, Bjelić, Milovanović, Gagović, Stjepić, Čoban, Burlica, Vragolić, Dapčević (libero), trener Marković

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti