Odbojka

Srebrna medalja na Juniorskom evropskom prvenstvu

Zenica – Juniorska reprezentacija Srbije je sinoć u Zenici u finalu Evropskog prvenstva izgubila od ekipe Turske rezultatom 3:2, po setovima 25:17, 16:25, 23:25, 25:16 i 15:8, posle 105 minuta borbe. Iako ostaje žal za zlatnom medaljom ipak je ostvaren izuzetan razultat. Ovo je peti put da mlade Srpske odbojkašice osvajaju srebrnu medalju na Juniorskom evropskom prvenstvu.

U redovima srpskih reprezentativki nalazi se i naša Mitrovčanka Branka Tica koja je dala svoj doprinos za osvajanje srebrnog evropskog odličija. Branka Tica bivša članica Odbojkaškog kluba „Prvi Tempo” iz Sremske Mitrovice a danas Super ligaša „Jedinstva” iz Stare Pazove donosi u naš grad srebrnu evropsku medalju. Ovakvu čast za naš Grad učinila je Sanja Hanušić 2004. godine i sada nakon šesnaest godina počastvovani smo od strane Branke Tice evropskim odličijem.

Evropska medalja je veliki uspeh za mladu mitrovačku odbojkašicu a još veća za naš Grad jer nas posle toliko godina ponovo stavlja na odbojkašku mapu Srbije. Branka Tica je osvajanjem evropskog odličija unela nadu i veru u ostvarenje snova svih malih odbojkaša i odbojkašica koje danas treniraju odbojku u Sremskoj Mitrovici.

Čestitke za postignuti uspeh celoj juniorskoj reprezentaciji Srbije, a ponajviše našoj Brankici.

Najava događaja

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema

21apr17:0018:30Smotra muzičko-folklornog stvaralaštva Srema

24aprCelodnevni dogadjaj28SIRMIUM MUSIC FEST

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
116.7960117.1474117.4988