Fudbal

Traktoristima tri boda protiv Radničkog

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI“ – FK „IMT“ Beograd 1:3 /0:1/; Gledalaca: 300; Glavni sudija: Đorđević Nikola; Pomoćne sudije: Blagojević Ivan i Radovanović Uroš; Četvrti sudija: Janjuš Predrag; Delegat: Kovačević Ljubomir

U 32. kolu prvenstva Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički“ i gostujuća ekipa lider prvestva FK „IMT“. Beograđani su poveli sa 0:1 u 7. minitu meča kada se Delević Milan najbolje snašao posle kornera i savladao golmana domaćih. Stvoreno je po nekoliko prilika na obe strane ali bez uspeha. Radnički je na odmor otišao sa golom zaostatka.

Posle sjajnog prodora po levoj strani, lopta je došla do Kijevčanin Veljka koji je povećao prednost IMT-a na 0:2 u 50. minutu susreta. Pet minuta kasnije posle nespretne intervencije i autogola Isailović Darka, IMT je poveo sa 0:3. U poslednjim minutima utakmice Luković Luka je rukom zaustavio udarac fudbalera Radničkog pa je sudija dosudio jedanaesterac za domaće. Precizan sa bele tačke bio je Đorđević Krsta za konačnih 1:3 za goste.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su: Protić Radoš, Isailović Darko, Milicanović Vladimir i Đukanović Aleksandar.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Luković Miloš, Delević Milan, Stefanović Stefan i Luković Luka.

FK „Radnički“: Ostojić Miloš, Ilić Stefan (od 56. Čarapić Strahinja), Ilić Vladimir, Isailović Darko, Ivić Lazar, Petrović Vladimir (od 56. Đukanović Aleksandar), Petrović Đorđe, Protić Radoš (od 67. Milicanović Vladimir), Ristović Nikola (od 83. Lukić Petar), Spasojević Nemanja (od 67. Miodragović Ilija), Đorđević Krsta.

Trener: Tešović Darko

FK „IMT“: Kojić Milorad, Delević Milan (od 61. Charles Shedrack), Džinović Dimitros, Glišić Nikola, Kijevčanin Veljko (od 61. Ćirković Petar), Kodžić Nikola, Luković Miloš, Radočaj Vladimir (od 61. Luković Luka), Savić Nikola (od 82. Lukić Aleksandar), Stamenić Uroš (od 77. Vidić Dejan), Stefanović Stefan.

Trener: Jandrić Nebojša

FK „Radnički“ trenutno zauzima 5. mesto na tabeli sa 46 osvojenih bodova.

U sledećem kolu u Play off-u FK „Radnički“ gostuje u Pančevu drugoplasiranoj ekipi FK „Železničar“.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu