Podela bodova između fudbalera Radnićkog i Trajala

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” – FK „TRAYAL” Kruševac 0:0 /0:0/; Gledalaca: 200; Glavni sudija: Ilić Milan; Pomoćne sudije: Božović Boško i Blagojević Ivan; Četvrti sudija: Kovačević Igor; Delegat: Kostrešević Novak

U 28. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički“ i gostujuća ekipa FK „Trayal. U prvom poluvremenu borba je vođena uglavnom na sredini terena. Obe ekipe stvorile su po nekoliko šansi ali nije bilo promene rezultata pa se na pauzu otišlo bez golova.

Početkom drugog poluvremena fudbaler Radničkog Petrović Vladimir pogodio je stativu iz slobodnog udarca. Domaćin je bio bolji rival u nastavku susreta. Fudbaleri Radničkog stvorili su nekoliko prilika ali nisu uspeli da ozbiljnije ugroze gol gostiju. Do kraja meča mreže su mirovale pa je utakmica na “Agropapuk Areni” završena rezultatom 0:0.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su: Ignjatović Nikola, Ilić Stefan, Ivić Lazar, Ćarapić Strahinja i Ilić Vladimir.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Milošević Nikola i Aleksić Radosav.

FK „Radnički”: Dragićević Mihailo, Čarapić Strahinja, Ignjatović Nikola, Ilić Stefan (od 84. Grbović Nikola), Ilić Vladimir, Isailović Darko, Ivić Lazar, Petrović Vladimir, Protić Radoš, Vujić Aleksa (od 65. Petrović Đorđe), Đorđević Krsta (od 84. Ristović Nikola).

Trener: Tešović Darko

FK „Trayal”: Jordanov Aleksa, Aleksić Radosav, Krstić Filip, Mijailović Bojan, Milošević Nikola (od 62. Stojanović Ilija), Pavlović Predrag (od 62. Vesić Uroš), Petrović Igor, Punoševac Dušan, Radivojević Mitar, Rašković Uroš, Savić Igor (od 80. Dobrosavljević Adrian).

Trener: Gošić Milojko

FK „Radnički trenutno zauzima 5. mesto na tabeli sa 42 osvojena boda.