Bez golova na startu prvenstva između Radničkog i Slobode

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” – GFK „SLOBODA” Užice 0:0 /0:0/; Gledalaca: 700; Glavni sudija: Ilić Milan; Pomoćne sudije: Božović Boško i Blagojević Ivan; Četvrti sudija: Filipović Stefan; Delegat: Radaković Miodrag

U 1. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički”  i gostujuća ekipa GFK „Sloboda”. U prvom poluvremenu stvoreno je po nekoliko prilika sa obe strane. Mreže su ostale netaknute pa se na odmor otišlo bez golova.

Domaći su u nastavku meča bili mnogo konkretniji i opasniji po gol gostujuće ekipe. Radnički je imao terensku inicijativu i stvarao šanse. Fudbaleri domaćeg tima nisu uspeli da savladaju veoma raspoloženog golmana iz Užica koji je u nekoliko navrata sjajnim odbranama spasao svoj tim. Užičani nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol Radničkog pa je utakmica završena bez pogodaka i bodovi su podeljeni na ravne časti.

U domaćoj ekipi žuti karton dobio je Spasenović Miloš. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Đukić Andrej i Ristić Miloš.

FK „Radnički”: Dragićević Mihailo, Abubakar Sadick, Čarapić Strahinja (od 71. Ristović Nikola), Ilić Stefan (od 57. Grbović Nikola), Ilić Vladimir, Ivić Lazar, Milinković Nikola, Petrović Đorđe (od 77. Pantić Igor), Rakić Aleksandar (od 46. Kovačević Marko), Ristić Petar, Spasenović Miloš.

Trener: Nikolić Dejan

GFK „Sloboda”: Vukašinović Đorđe, Cvetić Aleksandar, Glišović Rade, Golubović Stefan, Mihailović Lazar (od 46. Đukić Andrej), Milekić Nikola (od 90. Vujičić Nebojša), Miličić Bogdan, Petrović Bogdan (od 76. Marjanović Marko), Rašković Savo (od 60. Starčević Ognjen), Ristić Miloš, Šušnjar Đorđe.

Trener: Kostić Zoran

U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje na Novom Beogradu protiv ekipe FK „Radnički”.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra