Podrinje poraženo od lidera

MAČVANSKA MITROVICA. Podrinje – Sloven 1:5 (1:4) Igralište Podrinja, gledalaca 150, sudija Petrović (Šid).Strelci: Mijailović u 30. za Podrinje, a Vidović u 19, 45. i 53, Jandrić u 22. i Puzić u 40. i minutu za Sloven. Žuti kartoni: Arsenović, Pavlović, Vukolić (Podrinje), Batalo (Sloven).Crveni karton: Simikić (Podrinje).

Lider na tabeli došao je u Mačvansku Mitrovicu po tri boda koju mu omogućuju da zadrži prednost u velikoj trci sa inđijskim Železničarom. Angažovana igra Slovena dala je i rezultat i sloven je u 22. minutu imao dva gol aprednosti. Domaći su smanjili ali to je bilo sve. Do kraja utakmice još tri pogodka Slovena.

PODRINjE: Relić, Teodrović, Pavlović (Trebovac), Jakovljević, Đurđević (Eraković), Savić, (Marjanović), Mijailović (Stojanović), Vukolić, Simikić, Tucaković.

SLOVEN: Opačić, Vidović (Maslić), Jandrić, Jovanović, Puzić (Vukmanović), Živković, Stoisavljević (Marin), Batalo (Kordolup), Kočijašević, Stupar, Parmaković (Vuković).

U poslednjem 30. kolu Sremske lige POdrinje u lokalnom derbiju gostuje Borcu u Martincima.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra