Radnički ubedljivo poražen u Novom Beogradu

Novi Beograd. IMT – RADNIČKI 5:0 (1:0) Stadion IMT, gledalaca 300, sudija Miletić, pom. sudije Tubić, Radovanović i Milenković, delegat Zavišin; Strelci: Radočaj 45. i 64. minut, Ivković 58. minut, Stefanović 72 minut iz penala, Vukić Nikola 80. minut; žuti kartoni Dimitrić (Radnički) u 37, Savić (IMT) u 66.

Veoma loše izdanje Radničkog u prvoj utakmici plej ofa. Igrači Radničkog nisu tokom meča uputili ni jednu loptu u okvir gola. S druge strane IMT je imao stalnu inicijativu koja je krunisana golom brzonogog Radočaja koji je jednu dobro nabačenu loptu plasirao u gol iz neposredne blizini. U drugom poluvremenu ista slika a golovi su se ređali kao na traci. Posebno je bio lep poslednji gol koji je sa nekih osamnaest metara odličnim udarcem u sam donji ugao postigao rezervista Vukić.

IMT: Kojić, Glišić (Vukašinović od 79), Stefanović, Ivković (Elame od 76), Lučić (Gajinov od 76),Stamenić, Savić, Džinović,Stevanović (Vukić od 73), Lukić, Radočaj (Stojanović od 73.), trener Krulj.

RADNIČKI: Bursać, Janković (Ratković od 79), Dimitrić (Rašić od 69), Ilić, Nović (Križan od 69), Vidić, Rakić, Spasojević, Matković, Pejović, Škorić (Gajić od 76), trener Nikolić.