Martinčani bolji od Manđelošana u opštinskom derbiju

MARTINCI. Borac (M) – Fruškogorac 3:1 (1:0) Igralište Borca, gledalaca 180, sudija O. Mitrović (Ruma). Strelci: M. Vuletić u 3. i Šuša u 81. i 90. za Borac, a Ž. Đorić u 55. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Bojanić (Borac), I. Đorić (Fuškogorac).

Odlična utakmica u Martincima. Igrači  Borca su ušli u meč visoko motivisani da se revanširaju gostima iz Manđelosa za poraz u jesenjem delu. Takav pristup je dao rezultat i domaćini su preko M. Vuletića poveli već u trećem minutu. Potom je usledila obostrana otvoreena igra ali bez golova do kraja poluvremena. Početkom drugog poluvremena gosti su  preko Ž. Đorića izjednačili. Borac potom veoma otvoreno napada i pri kraju meča sa dva gola Šuše ostvaruje pobedu.

Sledeće nedelje u 21. kolu Sremske lige Borac gostuje Radničkom iz Iriga a Fruškogorac je u Manđelosu domaćin ekipi Partizana iz Vitojevaca.

BORAC: Jandrić, T. Vuletić, Stajčić, Božić, Šuša, Bojanić, (Šumarski), Radulović, M. Vuletić, Šumarski, Šarčević (Oparušić), Milošević.

FRUŠKOGORAC: Radaković, Žižić, Ivanović, M. Trnić, Grabić, B. Simić, Ž. Đorić, Panić, Maslarić (N. Simić), Todić (Đuričić), I. Đorić.

27apr09:0015:00Dan magarica