Fudbal

Hajduk sa bodom iz Rumenke

Rumenka. Jedinstvo – Hajduk (D) 0:0 Stadion Jedinstva. Gledalaca: 160. Sudija: Ognjen Mitrović (Ruma). Žuti kartoni: Samardžić, Đekić, Jovišić (Jedinstvo), Simeunović, Trkulja, Nikolić, Sovilj, Cvijić, Živković (Hajduk). Crveni kartoni: Jovišić (Jedinstvo) u 71. i Simeunović (Hajduk) u 45. minutu.

Počela su takmičenja prolećnog dela u Vojvođanskoj ligi grupa Jug. Jedan od favorita za prvo mesto Hajduk iz Divoša gostovao je ekipi Jedinstva iz Rumenke. Utakmica u Rumenki je odigrana pod teškim uslovima. Potpuno raskvašen teren sprečio je i kvalitetnu igru i golove. Inicijativa je pretežno bila na strani domaćeg tima ali bez nekih izrazitih šansi.Jednu solidnu priliku nije iskoristio napadač Jedinstva Samardžić koji je za malo propustio loptu koju mu je servirao Milovanović.

U nastavku su sevale varnice pogotovo posle isključenja gostujućeg igrača Simeunovića. Sa igračem više Rumenčani su potpuno preuzeli inicijativu na početku drugog poluvremena zaređavši nekoliko solidnih prilika. Pri kraju meča domaćini pogađaju i prečku gola Hajduka.

Sledeće nedelje Hajduk je domaćin i dočekuje ekipu Slobode iz Donjeg Tovarnika koja mu je prošle godine nanela bolan poraz u Divošu.

Jedinstvo: Vidaković, Đekić, Trišić (od 76. Poštić), Popadić, Rac, Senderak, Ivanović, Jovišić, Ilić (od 81. Kanja), Samardžić , Milovanović (od 70. Petrović).

Hajduk: Trkulja, Savinović, Halilović (od 46. Atić 6,5 (od 90+3. Šućak), Delić (od 46. Sovilj), Nikolić, Cvijić, Vukobratović, Lazić (od 46. Simić), Simeunović, Trebovac (od 80. Živković), Perović.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu