Divošani pobedili u Salašu

SALAŠ NOĆAJSKI. Budućnost (SN) – Hajduk (D) 2:3 (0:2) Igralište Budućnosti, gledalaca 230, sudija Kukuda (Petrovaradin).Strelci: Nikola Grujić u 67. i Prijić u 77. za Budućnost,  Savićević u 44, Živković u 45. i Atić u 57. minutu za Hajduk.

Hajduk je u Salaš Noćajski došao kao favorit. Činilo se da neće imati većih problema protiv Budućnosti koja se grčevito bori za opstanak. Pogotovo kada su Savićević i Živković krajem prvog poluvremena doneli dvocifreno vođstvo gostima. U 12 minutu nastavka Hajduk postiže i treći gol. Tada nastupa potpuni preokret. Igrači Budućnosti preuzimaju igru. Naročito su se istakli rezervni igrači Grujić i Prijić. Budućnost postiže dva pogotka. Uraganski napadi domaćina traju do poslednjeg minuta ali su se gosti ipak odbranili.

U sledećem kolu Vojvođanske lige grupa jug Hajduk gostuje šidskom Radničkom a Budućnost u Novom Sadu igra sa liderom na tabeli ekipom RFK Novi Sad 1921 popularnim Kanarincima.

BUDUĆNOST: S. Jeftić, Čonjagić, Stanivuković, Radosavljević, Bijelić, Janković (Veličković), Vladisavljević, Dobo (Nikola Grujić),Malinović (Prijić), Grbić (Milošević), Jošić.

HAJDUK: Rakić, D. Simić, Simeunović, Delić, N. Simić,  Savićević, Lazić (Martinović), Živković (Halilović), Atić, Šućak, Sovilj (Tomić).

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema

21apr17:0018:30Smotra muzičko-folklornog stvaralaštva Srema