Remi i podela bodova između FK „IMT” i FK „Radničkog”

Beograd. FK „IMT” Beograd – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 1:1 /0:0/; Glavni sudija: Jeknić Stefan; Pomoćne sudije: Tomović Bojan i Tošić Miloš; Četvrti sudija: Tripković Lazar; Delegat: Bukvić Miroslav

U 19. kolu Prve lige Srbije, u Beogradu su se sastali domaća ekipa FK „IMT i gostujuća ekipa FK „Radnički iz Sremske Mitrovice. U prvom poluvremenu igra se uglavnom odvijala na sredini terena. Stvoreno je po nekoliko prilika sa obe strane ali mreže nisu bile ozbiljnije ugrožene. Na odmor se otišlo bez golova.

U nastavku susreta bila je mnogo dinamičnija i sadržajnija igra. Prvi u vođstvo od 0:1 došli su fudbaleri Radničkog u 73. minutu susreta kada je posle odbijene lopte golmana domaćih, Petrović Vladimir glavom poslao loptu u mrežu. Nije se dugo čekalo na izjednačenje jer je igrač FK „IMT Glišić Nikola u 76. minutu preciznim udarcem sa nekih devetnaest metara matirao golmana Radničkog koji je bio markiran od strane svoja dva saigrača i nije mogao bolje da interveniše. Do kraja meča obe ekipe imale su po jednu stopostotnu šansu za gol koju nisu uspeli da realizuju pa je utakmica završena podelom bodova.

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Zorić Luka, Damjanović Filip, Luković Miloš i Tzinovits Dimitrios. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Cvijić Stefan dva žuta (crveni karton), Mustapha Ibrahim i Bursać Nikola.

FK „IMT”: Trajković Tomaš, Zorić Luka (od 53. Novaković Martin), Glišić Nikola, Stefanović Stefan, Lučić Vladimir, Luković Miloš, Đuričin Ognjen, Damjanović Filip, Stamenić Uroš, Savić Nikola, Tzinovits Dimitrios.

Trener: Krulj Bojan

FK „Radnički”: Bursać Nikola, Josimov Miloš, Cvijić Stefan, Janković Dejan (od 58. Stevanović Nikola), Dimitrić Ognjen (od 88. Gajić Uroš), Vidić Aleksa, Rakić Slađan, Križan Aleksandar (od 46. Rajković Marko), Petrović Vladimir (od 90. Spajić Igor), Matković Dragan, Pejović Luka (od 58. Mustapha Ibrahim).
Trener: Perišić Dragan

FK „Radnički trenutno zauzima 9. mesto na tabeli sa 24 osvojena boda. U sledećem kolu FK „Radnički dočekuje ekipu FK „Inđija.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra