Mitrovačke ekipe promenljivo u 12. kolu Međuopštinske lige Zapad

Sremska Mitrovica. Dvanaesto kolo Međuopštinske lige Srem Zapad donelo je promenljivu igru ekipa sa teritorije grada Sremska Mitrovica. Graničar (Kuzmin), BSK i Zeka Buljubaša su ostvarili pobede Srem (Sremska Rača), LSK i Zmaj su poraženi. Svakako je najbolju igru prikazao Graničar iz Kuzmina koji je u Erdeviku savladao istoimenu ekipu rezultatom 4:0.

Bešenovci su uz dosta napora savladali Srem iz Sremske Rače a oba gola postigli su na gotovo identičan  način. Odbijene lopte od odbrane gostiju Skorupan i Mitrović su lako plasirali u gol gostiju. Račani su smanjilili golom posle velike gužve.

U lokalnom mačvanskom derbiju Ravnjanci su bili bolji od komšija iz Noćaja i zasluženo su pobedili.  LSK se nije proslavio igrom u Adaševcima i srećno je prošai izgubivši sa golom razlike.

Graničar (A) – LSK 2:1 (0:1)

ADAŠEVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Radovac (Ruma).Strelci: Šibalić u 52. i Skakavac 75. za Graničar, a Milićević u 29. minutu.Žuti kartoni: Vasiljević (Graničar), Šućak (LSK).

GRANIČAR: Kukulj, Vasiljević, Vurdelja, Stanković (Ž. Malić), Starčević, Radmanović, Nešković, Vujić, Šibalić, Skakavac, Miličić (M. Malić).

LSK: Simeunović, Zarić, Šćurk, Vukolić, Bosančić, Gršić (Savić), Petković, Mirkov, Drinić (Radišić), Milićević, Trebovac.

BSK – Srem (SR) 2:1 (1:0)

BEŠENOVO: Igralište BSK-a, gledalaca 150, sudija Cvijetić (Čalma).Strelci: Skorupan u 28. i Mitrović u 53. za BSK, Grubiša u 55. minutu za Srem. Žuti kartoni: T. Plemić, Zeljković (BSK), D. Koprić (Srem).

BSK: Koplić, T. Plemić, B. Ćirić, Petrović, Laketić, D. Plemić, Skorupan, Cvijetić,  Zeljković (A. Plemić), Mitrović (S. Plemić), Ž. Ćirić.

SREM: Tomašević, Vasiljević, Mladenović, Inosavljević, Lj. Koprić, Marjanović, Nebojša Vićentić, D. Koprić, Nenadović (Grubiša), Miloš Zarić, Golubović.

Zeka Buljubaša – Zmaj 2:0 (0:0)

RAVNjE: Stadion Zeke Buljubaše, gledalaca 150, sudija Miškulin (Ruma).Strelci: Kopunović u 66. i Miroslav Bančević u 84. minutu.Žuti kartoni: Budečević (Zeka Buljubaša), Jesretić, Jovanović, Ilić, Mijajlović (Zmaj).

ZEKA BULjUBAŠA: Dudić, Turudić, Kopunović (Kukić), M. Begović (Pavlović), Belić, Belovuković, Č. Milovanović (D. Martinović), U. Begović (Miroslav Bančević), M. Parmaković, Milan Bančević, Budečević (Krstić).

ZMAJ: Kljajić, Sinđić (Vladisavljević), Jesretić (Đurčić), Jovanović, Maksimović, Ilić, Mijajlović, Savić, Zackalicki, A. Sretenović, Tojić.