Hajduk pevajući iz Bačkog Jarka

Bački Jarak. Mladost (BJ) – Hajduk 0:5 (0:1) Stadion Livadica. Gledalaca: 200. Sudija: Nikola Šćepanović (Kruščić) 7. Strelci: Trebovac u 45, Perović u 58, Živković u 62, Sovilj (iz penala) u 74. i Savićević u 88. minutu. Žuti kartoni: Stojanović, Kovačević, Ostojić (Mladost), Savinović, Trebovac, Gudžić, trener Milošević, pomoćni trener Mihajlović, Sovilj (Hajduk).

Od samog početka utakmice igrači Hajduka su imali inicijativu ali su domaći odlično parirali i iz kontranapada imali i sjajnu priliku preko Milana Kovačevića, ali golman Marko Trkulja je odličnom reakcijom spasao gotovo siguran gol. Kada se očekivalo da će rivali u rezultatskom egalu otići na odmor, Tomislav Trebovac je, oštrim šutom iz slobodnog udarca doveo Hajduk u vođstvo.

Prednost je, u 58. minutu, duplirao Nenad Perović, uz proigravanje Marinka Gudžića. Treći gol Hajduka pao je na sličan način ali su glavne uloge ovaj put pripale strelcu Borisavu Živkoviću i asistentu Miljanu Deliću. Kazneni udarac, u 74. minutu, realizovao je Dušan Sovilj, a prethodno je fauliran najbolji akter meča Nenad Perović. Poslednji gol je pao u 88. minutu kada je Mladen Atić završio najveći deo posla da bi Vladimir Savićević, iz drugog pokušaja, posle odbitka od golmana Nemanje Romića, pogodio mrežu.

Ovom utakmicom igrači Hajduka su završili takmičenje jesenjeg dela Vojvođanske fudbalske lige grupa jug sa 31 bodom što će im doneti drugo ili treće mesto na tabeli.

Mladost: Romić, Rađenović, Knežević, Bajić (od 78. Dragoljević), Ostojić, Stojanović (od 65. Drinić), Kurtiši, Borić (od 68. Antonić), Grković, Zukić (od 68. Đumić), Kovačević (od 65. Radonić).

Hajduk: Trkulja, Simić (od 52. Delić), Simeunović, Savinović, Nikolić, Halilović, Gudžić, Tašić (od 46. Sovilj), Trebovac (od 46. Atić), Živković (od 70. Šućak), Perović (od 75. Savićević).

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić