Fudbal

Divošani sa bodovima iz Nove Pazove

Nova Pazova – Radnički (NP) – Hajduk 1:2 (1:0) Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Petrović (Šid), Strelci: Subotić u 2. za Radnički, Halilović u 67. i Derajić u 87. za Hajduk. Žuti kartoni: Šavija, Subotić, Grubješić (Radnički), Halilović, Sovilj (Hajduk).

Nije dobro počelo po Divošane na utakmici u Novoj Pazovi. Domaćini su poveli na početku meča, kada je Predrag Subotić iskoristio trenutak nepažnje čuvara i neometan pogodio mrežu. Gosti iz Divoša su u nastavku režirali preokret. Alen Halilović je prizemnim udarcem izjednačio rezultat, dok je odluka o pobedniku pala tri minuta pre kraja. Borisav Živković je prošao po strani, lopta se izmigoljila golmanu, a Miloš Derajić je bio na pravom mestu i prebacio je preko linije.Sledeće nedelje u 14. kolu Vojvođanske lige grupa Jug Hajduk je domaćin ekipi Cementa iz Beočina.

Radnički (NP): Jovišić, Brtka, Subotić, Milovčević, Grubješić (od 90. Kalamvokis – ), Knežević  (od 80. Mikić – ), Šavija, Kačar, Simić , Conevski (od 60. Dujić ), Lazić.

Hajduk: Trkulja, Simić, Savinović , Halilović, Nikolić , Stanić (od 60. Atić ), Tašić (od 46. Sovilj), Gudžić (od 46. Živković), Simeunović, Trebovac (od 79. Savićević – ), Perović (od 62. Derajić).

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu