Buducnost bolja u derbiju začelja

SALAŠ NOĆAJSKI. Budućnost (SN) – Jedinstvo (R) 2:1 (1:0) Stadion Budućnosti, gledalaca 200, sudija Vukmanović (Novi Sad). Strelci: Prijić u 40. i Rogo u 86. za Budućnost, a Ilić u 62. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Đukić, A. Janković (Budućnost), Milinović (Jedinstvo).

Utakmica od izuzetnog značaja za obe ekipe koje pokušavaju da izbegnu opasnu zonu. Bodovi su ipak pripali nešto boljim domaćinima. Budućnosti je povela izvanrednim golom Prijića, koje je snažno šutirao s 16 metara, a golman gostiju Kosturanov je samo pogledom ispratio loptu u mrežu. Rumenčani su u nastavku preko Ilića izjednačili rezultat  iz akcije u kojoj je učestvovalo nekoliko igrača. Na samom kraju meča, posle kontranapada Budućnosti Rogo je obezbedio odlučujuću prednost.

U poslednjem 15. kolu pre polusezone u Vojvođanskoj ligi jug Hajduk je gost ekipi Index-a iz Novog Sada

BUDUĆNOST: Čupić, Čonjagić, Radosavljević, Jeftić, Milošević, Đukić, Rogo, Prijić (Jošić), Parmaković (Vladisavljević), Dobo (Simovljević), A. Janković.

JEDINSTVO: Kosturanov, Štefek, Stojanović, Đekić, Zirić, Gazić , Radeka, Batos, Ilić, Petrović (Tepić), Senderak (Milinović).