Sve mitrovačke ekipe poražene u devetom kolu Sremske lige

RUMA. Sloga (V) – Fruškogorac 2:0 (2:0) Igralište Prvog maja, gledalaca 150, sudija Belić (Irig).Strelci: N. Marković u 75. i Stanić u 77. minutu.Žuti kartoni: Ilić, Tepšić (Sloga), N. Trnić, Dušan Grabić (Fruškogorac).

Zanimljiva utakmica u Rumu u kojoj su domaći igraači bili nešto bolji i zasluženo osvojili bodove. Utakmica je rešena tek u drugom delu drugog poluvremena. U svega dva minuta Marković i Stanć su doneli bodove ekipi Sloge.

SLOGA: Erceg, Putica, Stanković, Jovanović, Simnjanovski, Jerković, Dostanić (Trubić), Ilić (Evđenić), Stanić, Jorgić  (N. Marković), D. Lazić (Glumčević).

FRUŠKOGORAC: Rakić, Ivanović, M. Trnić, Simić, I. Đorić, N. Trnić, Ž. Đorić, Panić (Bojanić), Maslarić, Dušan Grabić (Đuričić), Žižić (Đukić).

Železničar – Borac (М) 3:2 (3:1)

BEŠKA: Stadion Hajduka, gledalaca 150, sudija Popović (Šuljam).Strelci: Vučković u 23, Plećaš u 40. i Kaurin u 43. za Železničar, a Davuidović u 8, i Bijelić u 60. minutu za Borac.Žuti karton: Maricki (Borac).

Martinčani su došli u Bešku spremni da se bore za bodove sa jednom od najboljih ekipa lige. Železničar je napadao od samog početka ali su prvi gol postigli Martinčani zahvaljujući izuzetnom šutu Davidavoća sa dvadesetak metara. Železničar je potom preokrenuo rezultat pa se na poluvreme otišlo sa tri fola u mreži Borca. U drugom delu Borac je smanjio golom Bijelića. Pokušali su Martinčani i više ali je rezultat ostao nepromenjen.

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Ninić, Pećanac, Branković, Vučković, Mitrović, Đuričić (Mandić), Plećaš (Rakar), Kaurin, Dimitrijević (Sokolović), Dubajić (Blanuša).

BORAC: Ovšek, Stajčić (Radulović), Božić, Maricki, Bijelić, Bojanić, M. Vuletić (Paunić), Damjanović, T. Vuletić, Šarčević, Davidović (Lazić).

Hajduk (B) – Podrinje 4:1 (2:0)

BEŠKA: Stadion Hajduka, gledalaca 150, sudija Mušicki (Ruma).Strelci: Dobrijević u 3, Čučković u 6. i Mitrović u 58. i 82. za Hajduk, Pavlović u 70. minutu za Podrinje.Crveni karton: Curaković (Hajduk).

Slabo izdanje Podrinja. Iako su domaćini od 37. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Curakovića to se u igri nije osetilo. Delovalo je da Podrinje ima igrača manje. Jedini pogodak za tim iz Mačvanske Mitrovice postigao je Pavlović golom iz slobodnog udarca.

HAJDUK: Kalajdžić, Čiča, Dobrijević (Petrović), Milosavljević, Curaković, Čučković (Radun), Bajić (Karać), Lavrek, Kovačević, Mitrović (Prica), Subotin (Trbović).

PODRINjE: Relić, Teodorović, Radovanović, Pavlović, Đurđević, Todorović, Stević, Mijalović (Dronić), Tucaković, Ivić (Savić), Eraković.

Sledeće nedelje u desetom kolu Sremske lige  sve mitrovačke ekipe su domaćini. Borac dočekuje Sremacu iz Vojke, Podrinje Jadran iz Golubinaca a  Fruškogorac Napredak iz Popinaca.

1. Sloven                     9      8      1      0      26:5         25

2. Hajduk (B)              9      7      1      1      23:9         22

3. Jadran                      9      7      0      2      28:13       21

4. Železničar                9      6      2      1      26:5         20

5. Partizan                   9      5      1      3      15:10       16

6. Sloga (V)                 9      4      2      3      14:9         14

7. Podrinje                   9      3      2      4      15:15       11

8. Fruškogorac            9      3      2      4      14:16       11