Remi fudbalera „Radničkog” u Bačkoj Palanci

Bačka Palanaka. OFK „BAČKA” – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 1:1 /1:0/; Glavni sudija: Petrović Nikola; Pomoćne sudije: Lovre Ilija i Šain Goran; Četvrti sudija: Bikić Nikola; Delegat: Kovačević Ljubomir

U 13. kolu Prve lige Srbije, u Bačkoj Palanci su se sastali domaća ekipa OFK „Bačka i gostujuća ekipa FK „Radnički iz Sremske Mitrovice. Domaći fudbaleri krenuli su agresivno od prog sudijskog zvižduka. Posle gužve ispred gola gostiju i intervencije golmana domaćih, igrač „Bačke Marković Luka natrčao je na loptu i sproveo je u mrežu za vođstvo domaćih od 1:0. Peh za goste desio se u 45. minutu susreta kada je sudija zbog koškanja pokazao crveni karton Mastapha Ibrahimu. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću „Bačke

U drugom delu igre stvarane su šanse sa obe strane. Nije bilo ozbiljnijih prilika sve do 84. minute susreta kada se posle velike gužve pred golom domaće ekipe, najbolje snašao Škorić Milenko koji je poslao loptu u mrežu za izjednačenje rezultata na 1:1. Do kraja utakmice nije bilo više pogodaka pa su bodovi podeljeni na ravne časti.

FK „Radnički trenutno zauzima 8. mesto na tabeli sa 15 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički“ dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK „Loznica.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su: Mijatović Slađan, Petrić Milovan, Kostić Aleksandar i Todorović Tomislav. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Vidić Aleksa, Dimitrić Ognjen, Ilić Vladimir, Šegavac Matija, Vladić Predrag, Mustapha Ibrahim 2 žuta kartona (crveni karton).

OFK „Bačka: Milojević Aleksa, Milenković Danilo, Bogdanović Veljko, Petrić Milovan, Košanin Matija, Kostić Aleksandar, Ristovski Nikola (od 72. Janković Miloš), Todorović Tomislav (od 62. Levićanin Stefan), Karišić Strahinja, Mijatović Slađan (od 62. Mandić Marko), Marković Luka (od 72. Džodan Marko).

Trener: Puača Nikola

FK „Radnički: Šegavac Matija, Josimov Miloš, Dimitrić Ognjen (od 65. Cvijić Stefan), Ilić Vladimir (od 78. Vladić Predrag), Rajković Marko, Vidić Aleksa (od 65. Petrović Vladimir), Rakić Slađan (od 81. Gajić Uroš), Mustapha Ibrahim, Arnautović Živorad (od 65. Stevanović Nikola), Matković Dragan, Škorić Milenko.

Trener: Perišić Dragan

21mar18:0019:00Svetski Dan poezije