Fudbal

Podrinje ubedljivo u Klenku

KLENAK: Borac (K) – Podrinje 3:6 (1:2) Igralište Borca, gledalaca 150, sudija Grbatinić (Adaševci).Strelci: Mirković u 34. i D. Samardžić u 49. i 62. (iz penala) za Borac, Pavlović u 34. i 90, Đurđević u 38. i 84, Petković u 53. (autogol) i Mijailović u 89. minutu za Podrinje.Žuti karton: D. Samardžić (Borac). Crveni karton: Arsenović (Podrinje).

Igrači Podrinja su pokazali visoku klasu na utakmici u Klenku. Slabi Klenčani su odolevali tridesetak minuta a potom je sve bilo u nogama gostiju iz Mačvanske Mitrovice. Golovi su se nizali kao na traci domaćini su odolevali do pred kraj a onda je Podrinje sa tri pogodka rešilo utakmicu za konačnih 6:3.

BORAC: Stjepanović, Nožanić, B. Samauić, M. Samardžić, P. Ilić, Fric, Mirković, Pjevac, Jović, Savić, N. Samaruić.

PODRINjE: Relić, Teodorović, Radovanović, Pavlović, Đurđević, Todorović, Stević, Savić , Mijajlović, Antić, Arsenović, Tucaković, Eraković.

Sledeće nedelje u 12 kolu Sremske lige Podrinje dočekuje ekipu Sremca iz Deča.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu