Martinčani poraženi u Deču

DEČ. Sremac (Deč) – Borac (M) 3:1 (2:0) Igralište Sremca, gledalaca 200, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Kresojević u 18. i 31. i Janković u 51. za Sremac, T. Vuletić u 52. minutu za Borac.Žuti kartoni: Mijatović, Kresojević (Sremac), Božić (Borac).

Borac je igrao važnu utakmicu u Deču pošto ga je pobeda vodila u sigurnost sredine tabele. Domaćin je ipak bio mnogo bolji na prvom mestu zahvaljujući izvanrednom Kresojeviću koji je sa dva lepa pogodka realizovao terensku inicijativu Dečana. Pogotovo je bio sjajan pogodak iz slobodnjaka sa velike daljine. U drugom poluvremenu Borac se otvara ali bez nekog rezultata. Obe ekipe postižu po jedan gol za konačnih 3:1.

SREMAC: Šljukić, Stojković, Nedeljković, Mijatović (Milić), P. Majstorović, Kresojević,  Radošević, Jurišić (Radivojević), Stojčević  (Živanović), Marčeta (Svilar), Janković.

BORAC: Jandrić, Radulović, T. Vuletić, Stajčić (Božić), Maricki, Bojanić (Bijelić), M. Vuletić, Damjanović, Šumarski, Šarčević (Paunić), Davidović.

Sledeće nedelje u 12 kolu Sremske lige Borac u Martincima dočekuje Hajduk iz Beške.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola