Sremska liga: Martičani zaslužili i ubedljiviju pobedu

Borac (M) – Partizan 2:0 (2:0)

MARTINCI: Igralište Borca, gledalaca 250, sudija Petrović (Šid). Strelci: T. Vuletić u 12. i Davidović u 17.minutu.Žuti kartoni: Radulović, Maricki, Božić, Bijelić, Šarčević (Borac), Bogičević (Partizan).

Martičani su zaslužili i ubedljiviju pobedu. Prvi gol postigao je T. Vuletić posle dobre akcije, on je samo dočekao loptu ispred gola gostiju i lako je ubacio u mrežu. A, Davidović je lobovao golmana gostiju sa više od 25 metara.

BORAC: Jandrić 8, Radulović 8, T. Vuletić 8,5, Stajčić 8, Božić 8 (Paunić 8), Maricki 8, Bijelić 8, (Oparušić 8), M. Vuletić 8 (Bojanić 8), Šumarski 8, Šarčević 8 (Lazić 8), Davidović 8 (Filipović).

PARTIZAN: Stajčić 7 (Mršić 7), Mirković 7, Marković 7, Bogičević 7, Pavlović 7, Jovičić 7, Petrović 7, Marko Malinović 7 (M. Radović 7), Pajić 7, P. Mlađenović 7 (Višacki), Jovan Malinović 7 (S. Mlađenović).

Podrinje – Sloga (V) 2:0 (0:0)

MAČVANSKA MITROVICA: Igralište Podrinja, gledalaca 150, sudija Ipač (Maradik).Strelci: Pavlović u 48. i Todorović u 53. minutu.Žuti kartoni: Teodorović, Đurđević, Arsenović, Tucaković (Podrinje), Ilić, Simnjanovski, D. Marković, Milanović (Sloga).

Rivali su odigrali odlično celu utakmicu. Bilo je dosta šansi na obe strane. Već u 15. sekundi Stević je prošao sve prepreke u gostujućoj odbrani, potom je dodao loptu Đurđeviću koji je bio sam ispred golmana Ercega, ali nije uspeo da ga matira. Đurđević još jednom pokušao da iznenadi Ercega, ali lob udarac je bio za malo neuspešan.

U nastavku domaćini su postigli dva brza gola. Mijailović je pripremio priliku Pavloviću, koji je pogodio mrežu, a zatim Teodorović je asistirao Todoroviću i to je bilo sigiurnih 2:0. Do kraja utakmice, gosti se nisu predavali, ali domaći strelci i pored mnogih prilika nisu uspeli ni jednu da iskoriste.

PODRINJE: Relić 7, Teodorović 7, Radovanović 7 (Jakovljvić 7), Pavlović 7, Đurđević 7 (Eraković 7), Todorović 7 (Maglinci), Stević 7, Mijailović 7, Tucaković 7 (Simić), Ivić 7.

SLOGA: Erceg 6, Stanković 6, Joanović 6, Simnjanovski 6, Jerković 7, Dostanić 6, Ilić 6 (Milanović), Stanić 6, Jorgić 6 (Glumčević), D. Marković 6 (N. Marković), Lazić 6 (Tubić).

REZULTATI:

DOBRINCI: Sremac – Sremac (Deč) 0:1, BEŠKA: Hajduk -Sremac (V) 5:1, GOLUBINCI: Jadran – Železničar 0:3, KLENAK: Borac -Napredak (P) 0:3, MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje – Sloga (V) 2:0, LJUKOVO: Ljukovo – Radnički (I) 0:1, RUMA: Sloven – Fruškogorac 2:0, MARTINCI: Borac – Partizan 2:0.