Fudbal

Remi fudbalera „Radničkog” u Inđiji

Inđija. FK „INĐIJA” – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 1:1 /1:1/; Glavni sudija: Janjuš Predrag; Pomoćne sudije: Tomović Bojan i Šain Goran; Četvrti sudija: Stamenković Ivan; Delegat: Stojaković Branko

U 5. kolu Prve lige Srbije, u Inđiji su se sastali domaća ekipa FK „Inđija” i gostujuća ekipa FK „Radnički” iz Sremske Mitrovice. Utakmica je od samog starta bila tvrda i sa mnogo oštrih duela. Na radost domaćih navijača, fudbaleri „Inđije” su u 24. minutu meča prvi došli u vođstvo od 1:0, a strelac gola bio je Kovačević Marko. Gosti iz Sremske Mitrovice uspeli su da izjednače rezultat na 1:1 u 42. minutu susreta preko Mustapha Ibrahima. Na odmor se otišlo nerešenim rezultatom.

U drugom poluvremenu vodila se velika borba na obe strane. Stvarane su šanse ali igrači obe ekipe nisu bili precizni. Utakmica je završena rezultatom 1:1 pa su bodovi u sremskom derbiju podeljeni na ravne časti.

FK „Radnički” trenutno ima 5 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” dočekuje ekipu FK „Mladost” iz Novog Sada.

U domaćoj ekipi žuti karton dobio je Žakula Nikola.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Mustapha Ibrahim, Cvijić Stefan, Milunović Nemanja, Ilić Vladimir i Dimitrić Ognjen.

FK „Inđija” Inđija: Vukašinović Darko, Nedeljković Nikola (od 62. Riznić Branko), Vukajlović Nikola, Kovačević Marko (od 62. Đurić Stefan), Jovanović Aleksa, Žakula Nikola, Stojanović Marko (od 86. Plavšić Miloš), Desančić Aleksandar (od 81. Vukčević Dušan), Đokić Slavoljub (od 46. Kukolj Miloš), Rađen Nikola, Ignjatović Uroš.
Trener: Dragoljić Goran

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor, Cvijić Stefan (od 64. Janković Dejan), Dimitrić Ognjen, Ilić Vladimir, Vidić Aleksa (od 64. Stevanović Nikola), Križan Aleksandar (od 73. Kovačević Ljubomir), Mustapha Ibrahim, Pejović Luka, Milunović Nemanja.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca