Fudbal

MO Sremska liga – zapad: Ministar režirao preokret

Kuzmin. Domaćini su mogli slaviti i ubedljivije. Od gostiju se više očekivalo, jer su brzo poveli sa 2:0.

Graničar (K) – Bačinci 6:2 (3:2)

KUZMIN. Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Vučetić (Erdevik). Strelci: Nedimović u 14, Stefanović u 25, Vranjković u 42, Miražić u 43, 57. i 65. za Graničar, a Mijanović u 10. i U. Radivojšić u 12. minutu za Bačince.Žuti karton: Mijanović (Bačinci).

GRANIČAR: Šivoljicki 7, Petrić 7, Mitrović 7 (Simić), Vranjković 7, Dejan Pečenica 7 (Miražić 8), Stefanović 7, Jovanović 7, Radovanović 7 (Zečević), Šojić 7, Belić 7 (Sušić), Nedimović 7.

BAČINCI: Barjaktarović 6 (Božičković), Džunja 6, M. Bosančić 6 (Jelić), Blažanović 7 (Januzović), Mijanović 7, Čavić 7, Andrić 7, S. Gačić 7, Vurdelja 7, U. Radivojšić 7 (Perišić), Milinković 7 (Vasiljević).

Inače, igrao se dobar fudbal. Odlično je igrao strelac prvog gola za domaćine ministar Nedimović koji je najzaslužniji za preokret. I naravno trostruki strelac Miražić.

Srem (SR) – Obilić 1:2 (0:1)

SREMSKA RAČA: Igralište Srema, gledalaca 100, sudija Kavgić (Ruma). Strelci: Radosavljević u 68. za Srem, Vojnović u 16. i M. Zec u 86. minutu za Obilić. Žuti kartoni: LJ. Koprić (Srem), Dević (Obilić).Crveni karton: D. Koprić (Srem).

SREM: Tomašević, Nenadović (D. Koplić), Inosavljević, LJ. Koprić, Marjanović, Sivčević, Trivunić, Radosavljević, Miloš Zarić, Vićentić, Marko Zarić.

OBILIĆ: Medaković, Čavić, Medić, J. Mikić, Dević (Drobnjak), Vojnović, Bolić, Bertić, A. Zec, Stambolija (M. Zec), Ognjenović (Milosavljević).

Bila je to čvrsta, otvorena, ali borbena i živa utakmica, u kojoj su Kukujevčani već u prvom poluvremenu pokazali da su bolji tim. Na kraju su dobrom igrom i obezbedili planiranu pobedu.

LSK – Erdevik 2:1 (1:1)

LAĆARAK: Igralište LSK-a gledalaca 100, sudija Grujičić (Sremska Mitrovica). Strelci: Šeik u 20. i Radišić u 86. za LSK, Širadović u 38. minutu. Žuti karton: M. Bosančić (LSK).

LSK: Simeunović, Ivin, Drinić, Polovina (Gršić), Vukolić (Dragišić), M. Bosančić (Radišić), Ribić, Petković (Zarić), Šeik, (Trebovac), Milićević, Lacković.

ERDEVIK: Panić, Vukadinović, Ganić, Jelčić, Volarević, Štrbac (Vasić), Pap (Marčok), Širadović, Považan, Cvetković, Šili.

Laćarci su slavili zasluženo. Mada su se gosti držali dobro sve do finiša utakmice. Nepažnju gostujuće odbrane iskoristio je Radišić i lako matirao iznenađenog Panića.

BSK – Zeka Buljubaša 2:6 (2:4)

BEŠENOVO: Igralište BSK-a, gledalaca 50, sudija Negovanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Cvijetić u 26.i Skorupan u 36. za BSK, Parmaković u 2, 5, 9. i 37, Martinović u 76. i Kukić u 89. minutu za Zeku Buljubašu.Žuti kartoni: T. Plemić, Zeljković, Ž. Ćirić (BSK), M. Begović, Belovuković (Zeka Buljubaša).

BSK: Koplić, T. Plemić, B. Ćirić, Petrović, D. Plemić, Skorupan, Cvijetić, Ivković (Todić), Zeljković (Novaković), Ž. Ćirić (Rokić), A. Plemić (S. Plemić).

ZEKA BULJUBAŠA: Dudić, Miroslav Bančević (Martinović), Kopunović, M. Begović, Belić, Belovuković, Milovanović (Borovac), U. Begović (Kukić), Parmaković, Milan Bančević (Pavlović), Turudić (Stanković).

Bila je to dobra prvenstvena utakmica. Gosti su već u 9. minutu vodili sa 3:0. Sva ti gola postigao je Parmaković. Prvi i treći iz blizine, a drugi iz šuta s 22 metra. Lopta je ušla u same rašlje. Posle toga domaći su smanjili rezultat golovima Cvijetića i Skoripana. A, onda je Parmaković postigao  i svoj četvrti gol i rešio utakmicu.

Hajduk (V) – Zmaj 6:0 (3:0)

VIŠNJIĆEVO: Igralište Hajduka, gledalaca 100, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Veteha u 4. i 34,  (iz penala), 60. i 75. i Petaković u 37. i 62. minutu. Žuti kartoni: Petaković. Hrček (Hajduk), Jovanović, Savić (Zmaj).

HAJDUK: Mitrović, Tomšičić, B. Kovačević, Radovanović (Grujičić, Stojković), Hrček (Đorđević), S. Gavrilović (U. Kovačević), Marjanović, Veteha (U. Kovačević), Petaković, Kljajić, Perić.

ZMAJ: Kljajić, Sinđić, Vladisavljević (Đurčić), V. Simeunović (Bugarski), Jovanović (A. Sretenović), Jesretić, Savić, Mijajlović, Vitas, Čupić, Jelikić.

Rivali su odigrali dosta dobro utakmicu. Domaćini su mogli postići bar još tri četiri gola.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti