Fudbal

Mitrovačke ekipe promenljivo u sedmom kolu Sremske lige

U sedmom kolu Sremske lige (PFL Sremska Mitrovica) ekipe sa teritorije naše opštine su igrale promenljivo Fruškogorac je u Manđelosu bio ubedljiv protiv Sremca iz Dobrinaca a najbolju igru je pružio trostruku strelac Panić. Podrinje i martinački Borac su poraženi na gostovanjima u Vojki i Vognju.

Sledeće nedelje Borac je domaćin Hajduku iz Beške, Podrinje dočekuje Sremac iz Deča a Fruškogorac je ponovo domaćin i to ekipi Radničkog iz Iriga.

Fruškogorac – Sremac (Dob.) 5:0 (2:0)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Šljepica (Novi Banovci).Strelci: Maslarić u 3, Panić u 16, 50. i 59. i N. Trnić u 71. minutu.Žuti kartoni: N. Trnić, Ivanović (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Rakić, B. Simić, Ivanović, M. Trnić, I. Đorić, N. Trnić, Ž. Đorić, Panić (N. Kusić), Ristić (Bojanić), Maslarić (Vukojević), Đuričić.

SREMAC: Milanović, Grujić, Mitrović, Stošić, Vukajlović, Petrović, Tadić, Dujić (Šolak), Vidakov, Latković (Eraković), Lazarević (R. Ašćerić).

Sremac (V) – Podrinje 3:1 (1:1)

VOJKA: Igralište Sremca, gledalaca 150, sudija Petrović (Šid). Strelci: Gligorijević u 9, 47. i 52. za Sremac, a Mijailović u 35. minutu za Podrinje. Žuti karton: Grujin (Sremac).

SREMAC: Bošković, S. Rankov, Inđić (Kujundžić), Kovačević, Rudan, Grujin (Grujić), Jovanović (Burić), Lošić, Gligorijević, Kolarov, Beraković.

PODRINjE: Relić, Ivić, Radovanović, Teodorović, Đurđević (Antić), Dronić, Eraković (Savić), Todorović, Mijailović, Arsenović, Pavlović.   

Sloga (V) – Borac (M) 3:0 (1:0)

VOGANj: Igralište Sloge, gledalaca 200, sudija Despotović (Ogar).Strelci: N. Marković u 27, Ilić u 51. i Dostanić u 53. minutu.Žuti kartoni: Simnjanovski (Sloga), Maricki (Borac).Crveni karton: T. Vuletić (Borac).

SLOGA: Erceg, Putica, Stanković (Jovanović), Simnjanovski (Jerković), N. Marković, Dostanić, Ilić (Evđenić), Stanić (Z. Lazi), Jorgić, D. Marković, D. Lazić (Korov).

BORAC: Jandrić, Radulović, Stajčić, Božić, Maricki, Bijelić, Bojanić (Lukić), M. Vuletić (Paunić), Damjanović (T. Vuletić), Šarčević (Šumarski), Lazić.

Najava događaja

23okt12:0013:00Santiago od mora: potraga za gusarskim blagom

23okt14:0015:45Fudbaleri Radničkog u subotu dočekuju ekipu Loznice

23okt19:0021:00Odbojkašice Srema dočekuju Klek

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117.2321117.5849117.9377