Fudbal

Fudbaleri „Radničkog” poraženi u Ivanjici

Ivanjica. FK „JAVOR-MATIS” Ivanjica – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 4:0 /4:0/; Glavni sudija: Stamenković Ivan; Pomoćne sudije: Novaković Novak i Bogićević Goran; Četvrti sudija: Ržić Uroš; Delegat: Karapetrović Ivan

U 3. kolu Prve lige Srbije, u Ivanjici su se sastali domaća ekipa FK „Javor-Matis“ i gostujuća ekipa FK „Radnički” iz Sremske Mitrovice. Domaći igrači krenuli su furiozno od samog početka meča. Igrači „Javora” poveli su već u 15. minutu susreta golom Tanko Ibrahima. Samo sedam minuta kasnije fudbaleri „Javora” udvostručili su svoju prednost preko Zvekanov Vanje. Fudbaleri „Radničkog” nisu imali rešenja u odbrani za nove nalete gostiju koji su poveli sa visokih 3:0 u 35. minutu susreta, a strelac je bio Nikolić Lazar. U poslednjim trenucima prvog poluvremena sudija je pokazao na belu tačku, a precizan je bio Odita Obiora za vođstvo domaćih od 4:0 i sa tim rezultatom otišlo se na odmor.

„Radnički” nije uspeo ni u drugom poluvremenu da ozbiljnije ugrozi gol rivala pa je utakmica završena pobedom „Javor-Matisa” rezultatom 4:0.

FK „Radnički” trenutno zauzima 7. mesto na tabeli sa 4 osvojena boda.

U sledećem kolu FK „Radnički” dočekuje ekipu FK „IMT” iz Beograda.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su Zvekanov Vanja i Jevremović Marko.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Abubakar Sadick, Križan Aleksandar i Pejović Luka.

FK „Javor-Matis” Ivanjica: Babić Siniša, Vico Stefan, Jevremović Marko, Nikolić Lazar (od 81. Dimitrijević Nikola), Tanko Ibrahim (od 81. Jović Marko), Petrović Igor, Momčilović Marko, Odita Obiora (od 66. Luković Ognjen), Eliomar Correia Silva, Zvekanov Vanja (od 75. Basarić Željko), Balabanović Milorad (od 81. Grabež Srđan).
Trener: Milović Milovan

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor (od 46. Milunović Nemanja), Josimov Miloš, Abubakar Sadick (od 46. Paunović Stefan), Stevanović Nikola (od 46. Cvijić Stefan), Dimitrić Ognjen, Ilić Vladimir, Križan Aleksandar (od 59. Milošević Svetislav), Mustapha Ibrahim, Pejović Luka (od 77. Vladić Predrag), Radović Nikola.
Trener: Korak Bogdan

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca