Fudbaleri „Radničkog“ poraženi od „IMT“-a

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI“ Sremska Mitrovica – FK „IMT“ Novi Beograd 1:2 /1:0/; Glavni sudija: Mijajlović Borko; Pomoćne sudije: Krstić Slobodan i Tošić Miloš; Četvrti sudija: Cvetković Jelena; Delegat: Bakić Hasib

U 4. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički“ i gostujuća ekipa FK „IMT“ iz Novog Beograda. Fudbaleri „Radničkog“ prvi su došli u vođstvo od 1:0 u 39. minutu preko Maustapha Ibrahima. Igrači „IMT“-a nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol domaćih pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću „Radničkog“.

U nastavku meča, gosti su bacili sve karte na napad. Već u 52. minutu uspeli su da poravnaju rezultat na 1:1, a strelac je bio Stefanović Stefan. Vodila se velika borba do samog kraja veoma neizvesne utakmice. „Hladan tuš“ za domaće navijače usledio je u 88. minutu meča kada je Glišić Nikola postigao gol za preokret i vođstvo „IMT“-a sa 1:2. „Radnički“ nije uspeo da u poslednjih nekoliko minuta izjednači rezultat pa su bodovi otišli u Novi Beograd.

FK „Radnički“ trenutno zauzima 10. mesto na tabeli sa 4 osvojena boda.

U sledećem kolu FK „Radnički“ gostuje u Inđiji ekipi FK „Inđija“.

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Stevanović Nikola, Pejović Luka i Cvijić Stefan.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Vukmirović Bojan, Damjanović Filip, Govedarica Predrag i Petrović Stefan.

FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Josimov Miloš, Abubakar Sadick, Stevanović Nikola (od 86. Milunović Nemanja), Janković Dejan (od 75. Vidić Aleksa), Dimitrić Ognjen (od 53. Vladić Predrag), Ilić Vladimir, Mustapha Ibrahim, Arnautović Živorad (od 53. Cvijić Stefan), Pejović Luka (od 75. Križan Aleksandar), Radović Nikola.

Trener: Korak Bogdan

FK „IMT“ Novi Beograd: Katić Andrija, Vukašinović Uroš, Petrović Stefan (od 82. Petrović Đorđe), Glišić Nikola, Stefanović Stefan, Damjanović Filip, Stamenić Uroš, Tzinovits Dimitrios, Radočaj Vladimir, (od 62. Todorović Srđan) Lazović Andreja (od 82. Adžibaba Nenad), Mesarović Aleksandar (od 48. Lučić Vladimir).
Trener: Šimičić Ivica

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema