Bez golova na startu prvenstva između „Rada” i „Radničkog”

Beograd. FK „RAD” – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 0:0 /0:0/. Glavni sudija: Ilić Milan; Pomoćne sudije: Marjanović Aleksandar i Blagojević Ivan; Četvrti sudija: Filipović Stefan; Delegat: Simić Aleksandar

U 1. kolu Prve lige Srbije, u Beogradu su se sastali domaća ekipa FK „Rad” i gostujuća ekipa FK „Radnički”. U toku prvog poluvremena šanse su se ređale na obe strane. Fudbaleri „Radničkog“ stvorili su više ozbiljnijih šansi od domaćina, a iz jedne lepe prilike gosti su pogodili prečku. Na odmor se otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu vođena je lavovska borba. Obe ekipe stvorile su mnogo dobrih prilika za gol ali su golmani domaće i gostujuće ekipe bili na visini zadatka. Utakmica između „Rada” i „Radničkog” završena je bez golova.

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su Šarac Dino i Tanović Miloš.

U gostujućoj ekipi žute kartone su dobili Janković Dejan i Stevanović Nikola.

FK „Rad”: Đurković Nikola, Đorić Nikola, Jeličić Luka (od 43. Vučićević Igor), Gojković Luka, Lalatović Dušan, Mrđa Aleksa (od 46. Nović Nikola), Jezdović Filip, Blažić Marko (od 84. Grubišić Nikola), Radivojević Miloš (od 85. Bojić Bojan), Gašić Mateja, Šarac Dino.

Trener: Ivanović Dragan

FK „Radnički”: Knežević Ivan, Josimov Miloš, Abubakar Sadick, Stevanović Nikola (od 89. Vidić Aleksa), Janković Dejan (od 72. Radosavljević Marko), Dimitrić Ognjen (od 60. Mijailović Vladimir), Ilić Vladimir, Mustapha Ibrahim, Arnautović Živorad (od 60. Milošević Svetislav), Pejović Luka (od 89. Paunović Stefan), Radović Nikola.

Trener: Korak Bogdan

U sledećem kolu FK „Radnički” dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK „Timok 1919” iz Zaječara.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti