Fudbal

U poslednjoj ovosezonskoj utakmici na svom terenu Podrinje poraženo od Podunavca

MAČVANSKA MITROVICA. Podrinje – Podunavac 2:3 (2:2) Stadion Podrinja, sudija Štumpf (Novi Sad).Strelci: Đurđević u 5. i Miražić u 31. za Podrinje, Baletić u 18. i 25. i Stojanović u 90. minutu za Podunavac. Žuti kartoni: Delić, Tucaković (Podrinje), Cvetković, Saračević (Podunavac).Crveni karton: Teodorović (Podrinje)

Otvoren meč sa obe strane i zaslužena pobeda gostiju. Domaćini su bili bolji tim u prvom poluvremenu ali su dozvolili da olako prime dva gola. Gosti nešto bolji u drugom na samom kraju zasluženo stižu do pobede. Ovim porazom Podrinje definitivno ostaje zakucano za mesta koja vode u niži rang takmičenja. U poslednjem 34. kolu Vojvođanske lige Jug ekipa iz Mačvanske Mitrovice gostuje u Bačkom Jarku ekipi Mladosti.

PODRINjE: Relić, Teodorović, Martinović, Pršić, Đurđević (Ćirić), Miražić, Delić, Mijailović (Simić), Tucaković, Ivić, Lukić.

PODUNAVAC: Trifunović, M. N. Živković, Šobot (Soldatović), Baletić, Bjelobrk, Crvenčanin, Zogović (Miloš Živković), Saračević (Stojanović), Cvjetojević, Božinović, Cvetković.