Ništa novo – osmi uzastopni poraz LSK-a

LjUKOVO. Ljukovo – LSK 4:1 (1:1) Igralište Ljukova, sudija Pavlović (Ogar). Strelci: Panić u 30. i 57, Višnjić u 69. i Grković u 71. za Ljukovo, Lj. Bosančić u 20. minutu (iz penala) za LSK. Žuti kartoni: Bulat (Ljukovo), Dragišić (LSK).

Najzanimljiviji događaj na utakmici desio se prilikom izvođenja penala za Ljukovo kada je Višnjić je pogodio prečku, a odbijenu loptu je zatim poslao u stativu. LSK je poveo golom iz penala u 20. minutu i to je bilo sve od Laćaraca u ovom meču.

Sledeće nedelje u poslednjem 34. kolu Sremske lige LSK na svom terenu dočekuje ekipu Hajduka iz Višnjićeva.

LjUKOVO: Opačić, Kostić, Uzelac, Panić (Bulat), Igračev, Višnjić (Z. Milanović), Stević, Matić, Blanuša (Dragosavljević), Novaković (M. Milanović), Grković (Grbavac).

LSK: Purić, Savić, Šćurk, Lj. Bosančić, Todorović, M. Bosančić, Trebovac, Vukolić, Dronić (Drinić), Dragišić, Ribić.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra