Fudbal

Mitros nije uspeo da opstane u ligi i pored pobede u Vognju

VOGANj. Sloga (V) – Mitros 2:5 (1:1) Igra Sloge, sudija Belić (Irig). Strelci: Mijatović u 40. i Stanić u 85. za Slogu, a Milošević u 25. i 81, Trubić u 54. i Grbić u 76. i 80. minutu za Mitros.

Igrači Mitrosa su u ovu utakmicu ušli odlučni da pobede i tako stvore uslove za opstanak u ligi. Igrali su odlično i prvi došli u vođstvo golom Miloševića. Domaći su izjednačili na kraju prvog poluvremena. U drugom delu su usledili uraganski napadi gostiju što je rezultiralo za konačnih 5:2. Zbog rezultata drugih utakmica Mitros ipak ispada iz Sremske lige jer su direktni konkurenti BSK i Sremac iz Vojke ostvarili pobede u poslednjem kolu.

SLOGA: Erceg, Petrović, Matić, Jovanović, Vukmanović, Jerković, N. Marković, Dostanić (Stanić), Šteković (Milanović), Jorgić, Mijatović.

MITROS: Mršić, Santovac, Smiljanić, Trubić, Milošević (Kovačević), Simnjanovski, Borovac, Cvijanović (Vranešević), Grbić, Janković, Babić.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti