Budućnost pobedom opstala u Vojvođanskoj ligi Jug

SALAŠ NOĆAJSKI. Budućnost (SN) – Sloga (T) 1:0 (1:0) Igralište  Budućnosti, sudija O. Mitrović (Ruma). Strelac: Nikola Grujić u 44. minutu. Žuti kartoni: Radosavljević, Jeftić, Rogo (Budućnost), Pastor, Zelić, N. Grujić, D. Grujić, Nikola Tomić (Sloga). Crveni karton: Mijailović (Sloga).

Bez obzira na dobru igru tokom cele ovogodišnje sezone Budućnost je zbog velikog broja ekipa koje ove godine odlaze u niži rang takmičenja obezbedila opstanak tek u poslednjem kolu. U borbi protiv direktnog rivala u borbi za opstanak ekipe Sloge iz Temerina bili su bolji i zasluženo ostvarili pobedu golom Nikole Grujića na samom kraju prvog poluvremena.Jeftić je jednu loptu sjajno dubinski ubacio u polje protivnika a Grujić je bio najbrži, dokopao se lopte i lako savladao golmana gostiju.

Uspešna sezona sa Salašane koji su ostvarili 14 pobeda uz 5 nerešenih i 15 poraza.

BUDUĆNOST: Čupić, Nenad Grujić, Radosavljević (Stanić), Jeftić, Nikola Grujić, Đukić, Rogo, Pavlović, Vlaisavljević, Dobo, Jošić (Simovljević).

SLOGA: Glišić, Pastor, Nemanja Tomić, Zelić, Kragović, Mijić, Mijailović, Grubović, N. Grujić (Ergarac), D. Grujić (Đurđević), Topić (Nikola Tomić).

27apr09:0015:00Dan magarica