Fudbal

Uz mnogo šansi samo jedan pogodak Divošana

DIVOŠ. Hajduk (D) – Radnički (NP) 1:0 (0:0) Igralište  Hajduka, sudija Despotović (Ogar). Strelac: Halilović u 75. minutu. Žuti kartoni: Cvijić, Savićević, Ristić (Hajduk).

Odlična utakmica u kojoj su domaćini furiozno napadali a gosti se sjajno branili. Bedem gostiju je izdražao veoma dugo ali je konačno pao u 75. minutu zahvaljujući sjajnom Haliloviću koji je prevario odbranu gostiju a zatim i golmana Tanasića i udarcem glavom zatresao mrežu. Domaćini su i posle toga nastavili sa napadima ali je rezultat ostao nepromenjen.

U sledećem  32. kolu Vojvođanske lige grupa Jug Hajduk gostuje ekipu Jadrana iz Golubinaca.

HAJDUK: Jokić, Halilović, Simikić, Balinović, Cvijić, Ristić (Denković), Derajić (Svićević), Stojšić (Živković), Sovilj (Stupar), Atić, Bosančić.

RADNIČKI: Tanasić, Novevski, Brtka, Zorić, Dević (Mikić), Milovčević, Conevski (Bojić), Balešević, Subotić, Gvozdenović, Stikić.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca