U odličnoj utakmici Divošani poraženi u Novom Sadu

Novi Sad. RFK Novi Sad – Hajduk (D) 4:2 (1:1) Vojvođanska liga „Jug” Sudija: Bojan Graovac. Strelci: Simić u 6, Grković u 54, Branković iz penala u 66, Mitrović u 81. za Novi Sad, a Halilović u 7, Stojšić u 47. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Stančetić, Simić, Kavčić, Branković (Novi Sad), Trivunović, Stojšić (Hajduk).

U veoma zanimljivoj utakmici obe ekipe su pružile odličnu igru. Otvoreni napadi sa obe strane su se smenjivali tokom čitavog susreta. Domaći Novi Sad je bio nešto bolji u drugom poluvremenu kada je i prelomio utakmicu.

RFK Novi Sad: Romić, Branković, Kavčić, Ivan, Suvajdžić (od 46. Stančetić), Ignjić, Simić (od 67. Smiljanić), Pekić (od 50. Grković), Mitrović (od 90. Kačavenda), Leđanac, Vukobratović.

Hajduk: Jokić, Halilović, Simikić, Balinović, Cvijić, Trivunović (od 75. Denković), Derajić (od 69. Savićević), Sovilj, Živković (od 46. Stojšić), Atić, Bosančić (od 61. Ristić).

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti