Šesta uzastopna pobeda fudbalera „Radničkog”

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK „SLOGA”  Kraljevo 1:0 /0:0/; Glavni sudija: Stefanović Milan; Pomoćne sudije: Borović Nikola i Vlasačević Dimitrije; Četvrti sudija: Jeknić Stefan; Delegat: Gajić Milorad

U 32. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički” i gostujuća ekipa FK „Sloga” iz Kraljeva. U prvih 45 minuta bilo je šansi na obe strane ali nije bilo golova. U nastavku meča fudbaleri „Radničkog” krenuli su silovito na gol gostiju i već u 48. minutu poveli sa 1:0 golom Ivković Đorđa. Domaćini su stvorili još nekoliko prilika za gol ali bez uspeha. Kraljevčani nisu uspeli do kraja meča ozbiljnije da ugroze gol Šegavca pa je „Radnički” zasluženo zabeležio novu pobedu rezultatom 1:0.

FK „Radnički” trenutno zauzima 9. mesto na tabeli sa 44 osvojena boda. U sledećem kolu FK „Radnički“ dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK „Dinamo” iz Vranja.

U igru kod ekipe FK „Radnički” ušli su: Stevanović Nikola (46.min), Arnautović Živorad (60.min), Trebovac Tomislav (69.min), Radosavljević Marko (76.min) i Milunović Nemanja (76.min).
Kod ekipe FK „Sloga” u igru su ušli: Zlatković Nemanja (60.min), Savić Andrija (66.min), Jevremović Mihailo (66.min) i Ivanović Novak (76.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Stevanović Nemanja, Ilić Vladimir i Abubakar Sadick. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Tokalić Nikola i Veljović Uroš.

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick, Ivković Đorđe, Janković Dejan, Ilić Vladimir, Petrović Vladimir, Mustapha Ibrahim, Spasojević Nemanja, Pejović Luka.
Zamenici igrača: Knežević Ivan, Milošević Svetislav, Arnautović Živorad, Radosavljević Marko, Stevanović Nikola, Babić Slobodan, Trebovac Tomislav, Mijailović Vladimir, Matković Dragan, Milunović Nemanja, Radović Nikola.
Trener: Korak Bogdan

FK „Sloga” Kraljevo: Andrijanić Nemanja, Tokalić Nikola, Petković Nikola, Čamagić Strahinja, Mijić Dušan, Veljović Uroš, Gočanin Bojan, Markiš Aleksa, Žerađanin Željko, Amos Victor, Mrđa Aleksa.
Zamenici igrača: Kostić Marko, Grujičić Matija, Rajičić Marko, Andrić Đorđe, Zlatković Nemanja, Aćimović Uroš, Savić Andrija, Ivanović Novak, Wank Jiahui, Jevremović Mihailo.