Podrinje primilo gol u 100. minuti

Mačvanska Mitrovica. Podrinje – Indeks 2:2 (0:0) Stadion Podrinja, sudija Petrović (Šid).Strelci: Pršić u 57. i Mijailović u 65. za Podrinje, Nađ u 70. i Klaić u 100. minutu za Indeks. Žuti kartoni: Delić, Miražić, Lukić (Podrinje), Stojanović, J. Ćuk, Gaćeša, Samaryić (Indeks).Crveni karton: Tomić (Podrinje).

Sjajna utakmica u Mačvanskoj Mitrovici. Podrinje je u potpunosti dominiralo tokom čitavog meča. Glavni razlog što domaća ekipa nije trijumfovalo sa nekoliko golova razlike je golman gostiju Sekicki i loš dan napadača domaćih koji su upropastili nekoliko sjajnih šansi.  Golman gostiju je u dva navrata spasao lopte koje su svi već videli u golu. Podrinje je u drugom poluvremeno nastavilo sa napadima i zasluženo došlo do vođstva. Gosti su se potom otvorili izveli više uspešnih napada pa se istakao i golman domaćih Relić da bi najbolji pojedinac Indeksa Nađ u sjajnoj akciji smanjio rezultat.

Potom se umešao sudija koji je inače odlično vodio susret  produživši utakmicu za četiri minuta ali je produžetak iz nepoznatih razloga trajao punih deset minuta da li po pravilu ,,utakmica se produžuje dok se ne postigne gol’’ što se i desilo u 100. minuta kada je Klaić Indeksu doneo izjednačenje.

Sledeće nedelje Podrinje u 31. kolu Vojvođanske lige grupa Jug gostuje ekipi Sloge u Erdeviku.

PODRINjE: Relić 8, Teodorović 7, Pršić 7 (Janković 7), Đurđević 7, Miražić 7 (Lukić 7), Delić 7, Mijailović 7, Arsenović 7 (Simić 7), Tomić 7, Petrović 7, Ivić 7.

INDEKS: Sekicki 7, Gaćeša 7, Lulejdžija 7, Vuković 7, Kaurin 7, Zorić 7 (Nedić 7), Stojanović 7 (Blešić 7), Samaryić 7, Adamek 7, Nađ 8 (Klaić), J. Ćuk 7.

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema