Fudbal

Nesrećni poraz Budućnosti u Novoj Pazovi

Nova Pazova. Radnički (NP) – Budućnost (SN) 2:1 (0:0) Igralište  Radničkog, sudija Čekičević (Morović).Strelci: Šavija u 91. i Đuran u 95. za Radnički, Nikola Grujić u 70. minutu za Budućnost. Žuti kartoni: Tanasić, Simić (Radnički), Pavlović, Nikola Grujić (Budućnost).

Neverovatna utakmica, gosti iz Salaša Noćajskog su bili bolji tokom čitavog meča da bi u nadoknadi izgubili prvo vođstvo a zatim i meč. Činilo se do 91. minuta da bodovi idu u Salaš ali je Šavija izjednačio rezulta a onda je uz mnogo sreće bukvalno u poslednjim sekundama Ćuran postigao odlučujući pogodak za pobedu domaćina.

Sledeće nedelje u 31. kolu Vojvođanske lige grupa Jug ekipa Budućnosti na svom terenu u Salašu Noćajskom dočekuje poslednjeplasirano ekipu Jadrana iz Golubinaca.

RADNIČKI: Tanasić 7, Novevski 7, Brtka 7, Zorić 7, Dević 7, Simić 7 (Mikić), Milovčević 7, Conevski 7, Bojić 7 (Đuran 7), Balešević 7 (Gvozdenović), Šavija 7.

BUDUĆNOST: Čupić 5, Stanivuković 6, Nenad Grujić 6, Radosavljević 7, Jeftić  7, Nikola Grujić 7, Đukić 6, Rogo 6, Pavlović 6, Simovljević 7 (Jošić), Dobo 6 (Vlaisavljević).