Fudbal

Kanarinci zasluženo nose bodove iz Salaša Noćajskog

Salaš Noćajski – Vojvođanska liga „Jug” Budućnost (SN) – RFK Novi Sad 0:1 (0:0) Sudija: Marko Sekulić (Novi Sad). Strelac: Grković u 65. minutu. Žuti kartoni: Pavlović, Rogo (Budućnost), Stančetić, Ivan, Kantardžić (RFK Novi Sad). Crveni karton: Dragoslav Čupić (Budućnost) u 78. minutu.

Budućnost se nije proslavila u meču sa ekipom izuzetne tradicije RFK Novi Sad. Jalova inicijativa i šanse za goste u brzim kontranapadima. Jednu od takvih prilika su Novosađani i iskoristili u 65. minutu. To je unelo dodatnu nervozu u domaćoj ekipi pa je u 78. minutu isključen i golman domaćih Dragoslav Čupić.

Sledeće nedelje u 39. kolu Budućnost gostuje Radničkom u Novoj Pazovi.

Budućnost: Dragoslav Čupić, Stanivuković (od 81. I. Čupić), Nenad Grujić, Radosavljević, Nikola Grujić, Đukić, Rogo, Pavlović (od 52. Đorđić), Dobo, Stanić (od 57. Simeunović), Jošić (od 52. Simovljević).

RFK Novi Sad: Romić, Branković, Kačavenda, Kavčić (od 52. Suvajdžić), Ivan, Ignjić, Pekić (od 86. Kantardžić), Smiljanić (od 46. Vukobratović), Mitrović, Leđanac, Stančetić (od 59. Grković).