Dinamični meč za podelu bodova

Bešenovo. BSK – Borac (M) 1:1 (1:1) Igralište  BSK-a, sudija Grbatinić (Adaševci). Strelci: Ž. Ćirić u 7. za BSK, a Vukotić u 25. minutu za Borac. Žuti kartoni: T. Plemić, Naglić (BSK), Šarčević, Nenadović, Mijatović (Borac).

U veoma borbenoj utakmici obe ekipe su pružile odličan fudbal. Domaći tim je imao nešto više inicijative pa je i postigao pogodak već u 5. minutu kada je Ž. Ćirić posle odličnog centaršuta Skorupana iz neposredne blizine lako savladao golmana gostiju. Gosti su izjednačili preko Vukotića koji je posle odličnog centaršuta sa dva metra glavom savladao nemoćnog golmana domaćih Sakana.

Sledeće nedelje u 32. kolu Sremske fudbalske lige igrači Borca na svom terenu dočekuju  lidera na tabeli ekipu Radničkog iz Šida a BSK ide u Rumu na teško gostovanje ekipi Slovena.

BSK: Sakan 5, T. Plemić 7, Mrvičin 7, Kekić 7, Radovanović 7, D. Plemić 7, Skorupan 7 (Cvijetić 7), Lukić 7, Rankov 7 (Tomić 7), Ž. Ćirić 7, Naglić 7.

BORAC: Jandrić 9 (Šarković), Mijatrović 7, Stajčić 7, Maricki 7, Bijelić 7, Nenadović 7, Vukotić 7, Kl Prijić 7, Šarčević 7, Marjanović 7 (Adamović), Kljajić 7 (Božić).

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema