Važna pobeda fudbalera „Radničkog” u Kruševcu

Kruševac. FK „TRAYAL” – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 0:2 /0:1/. Glavni sudija: Nikitović Ivan; Pomoćne sudije: Pešović Milan i Novaković Ilija; Četvrti sudija: Vujović Nikola; Delegat: Jovanović Marko

U 27. kolu Prve lige Srbije, u Loznici su se sastali domaća ekipa FK „Trayal” i gostujuća ekipa FK „Radnički“ iz Sremske Mitrovice. Od samog starta utakmice šanse su se ređale na obe strane. Hladan tuš za domaću ekipu usledio je u 42. minutu meča kada je posle brzog kontranapada i centaršuta sa desne strane, Janković Dejan poslao loptu glavom u gornji desni ugao i doveo goste u vođstvo od 1:0 što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Kruševljani su u drugom poluvremenu prvi pripretili ali bezuspešno. Zatim je usledio brz kontranapad „Radničkog“ iz kojeg je Petrović Vladimir snažno šutirao i pogodio stativu. Kruševljani su propustili nekoliko dobrih prilika da izjednače rezultat. Konačan rezultat i pobedu „Radničkog“ od 2:0 postavio je Petrović Vladimir koji je preciznim udarcem loptu poslao u gornji desni ugao gola domaćih.

FK „Radnički” trenutno zauzima 14. mesto na tabeli sa 29 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički“ dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK „Budućnost” iz Dobanovaca.

U igru kod ekipe FK „Trayal” ušli su: Matejević Ilija (26.min), Savić Igor (46.min), Joof Ousman (46.min) i Gogić Filip (76.min) i Đurović Filip (83.min).

Sa klupe kod ekipe FK „Radnički” u igru su ušli: Stevanović Nikola (54.min), Rakić Nikola (62.min), Abubakar Sadick (70.min) i Milunović Nemanja (70.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su Aleksić Radosav i Milošević Nikola.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Spajić Igor, Stevanović Nikola, Mustapha Ibrahim i Milunović Nemanja.

FK „Trayal” Kruševac: Jovanović Nenad, Gašić Milan, Stepanović Uroš, Golubović Stefan, Jovković Veljko, Nikolić Matija, Terzić Borislav, Aleksić Radosav, Milošević Nikola, Punoševac Dušan, Pavlović Predrag.

Zamenici igrača: Stanković Đorđe, Sredojevć Filip, Fratrović Andrija, Gogić Filip, Savić Igor, Đurović Filip, Petrović Igor, Vučićević Igor, Petrović Aleksa, Matejević Ilija, Joof Ousman.

Trener: Lazarević Goran

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor, Nikolić Srđan, Milošević Svetislav, Janković Dejan, Ilić Vladimir, Petrović Vladimir, Mustapha Ibrahim, Spasojević Nemanja, Matković Dragan, Pejović Luka.
Zamenici igrača: Knežević Ivan, Abubakar Sadick, Arnautović Živorad, Radosavljević Marko, Stevanović Nikola, Babić Slobodan, Mijailović Vladimir, Milunović Nemanja, Radović Nikola, Rakić Nikola.

Trener: Korak Bogdan

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra