Novi poraz Laćaraca

PEĆINCI: Donji Srem – LSK 3:0 (1:0) Stadion Suvača, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Pejčinović u 30. (iz penala), A. Ljubojević u 59. i Krivokuća u 77. minutu. Žuti kartoni: Mance (Donji Srem), Šćurk, Drinić, Lj. Bosančić (LSK).

Potpuna dominacija igrača Donjeg Srema na stadionu Suvača rezultirala je sa tri gola u mreži gostiju iz Laćarka. Po igri pobeda je mogla biti i ubedljivija. Prvi gol domaćini su postigli iz zasluženo dosuđenog penala načinjenog nad Trifunovićem u 30 minutu. Domaći su iskoristili još dve među mnogobrojnim prilikama prvu Ljubojević koji je ostao zaboravljen na drugoj stativi a drugu Krivokapić koji je gol postigao glavom posle centaršuta.

DONJI SREM: Ristić, Mance, Mrkela, Perišić, N. Mitrović, V. Trifunović (V. Ljubojević), Radivojević (Krivokuća), Misini (A. Ljubojević) (Trifunović), Konestabo, Čučković, R. Trifunović, Pejčinović.

LSK: Purić, Drinić, Šćurk, Lj. Bosančić, Milićević, Trebovac, Horn, Radišić, Vukolić, Dronić, Dragišić.

Posle novog poraza LSK je na samoj ivici zone ispadanja a sledeći meč igra na svom terenu protiv BSK-a iz Bešenova.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra